Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący do kuchni w sprayu cytrusy 500 ml

Udostępnij na Facebooku

Informacje Znaczna część zatruć pokarmowych pochodzi z kuchni domowej. Stosowanie produktów dezynfekujących to jedyny sposób na skuteczne zapobieganie rozmnażaniu się mikrobów. Sanytol dezynfekuje, czyści, kuchnia, ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat oparty na nowej formule. Silnie odtłuszcza, łatwo i skutecznie czyści. Aktywna piana głęboko penetruje czyszczone powierzchnie, rozpuszcza wszelkiego rodzaju tłuszcze i przywierające odpady. Sanytol gwarantuje doskonałą dezynfekcję, usuwając bakterie, wirusy i pleśń oraz dba i nadaje blask wszelkim powierzchniom. Posiada świeży zapach cytrusów. Usuwa między innymi: Pałeczka okrężnicy. Pałeczka ropy błękitnej, Gronkowiec złocisty, Enterokoki, Candida albicans, Kropidlak czarny. Produkt ma potrójne działanie: - Zabija bakterie zgodnie z normą EN13697 (5 min, 18-25°C). - Zabija grzyby zgodnie z normą EN13697 (15 min, 18-25°C). - Zabija wirusy Herpes simplex i Grypy A zgodnie z normą EN14476 (5 min, 20°C).

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący do kuchni w sprayu cytrusy 500 ml
  • Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący do kuchni w sprayu cytrusy 500 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 litr

Kod kreskowy: 3045206392006

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Sanytol

Sanytol
Zdrowy styl życia

Marka

Sanytol

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Płyn czyszczący i dezynfekujący do kuchni

Cechy

wydajny aplikator

zabija 99,9%: wirusy, bakterie, grzyby

bez chloru

aktywna piana skutecznie rozpuszcza zaschnięty tłuszcz

Opis produktu

Informacje
Znaczna część zatruć pokarmowych pochodzi z kuchni domowej. Stosowanie produktów dezynfekujących to jedyny sposób na skuteczne zapobieganie rozmnażaniu się mikrobów.

Sanytol dezynfekuje, czyści, kuchnia, ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat oparty na nowej formule. Silnie odtłuszcza, łatwo i skutecznie czyści. Aktywna piana głęboko penetruje czyszczone powierzchnie, rozpuszcza wszelkiego rodzaju tłuszcze i przywierające odpady. Sanytol gwarantuje doskonałą dezynfekcję, usuwając bakterie, wirusy i pleśń oraz dba i nadaje blask wszelkim powierzchniom. Posiada świeży zapach cytrusów. Usuwa między innymi: Pałeczka okrężnicy. Pałeczka ropy błękitnej, Gronkowiec złocisty, Enterokoki, Candida albicans, Kropidlak czarny.

Produkt ma potrójne działanie:
- Zabija bakterie zgodnie z normą EN13697 (5 min, 18-25°C).
- Zabija grzyby zgodnie z normą EN13697 (15 min, 18-25°C).
- Zabija wirusy Herpes simplex i Grypy A zgodnie z normą EN14476 (5 min, 20°C).

O marce

Sanytol
Zdrowy styl życia

Przygotowanie i stosowanie

Stosowanie
Co dezynfekuje?
- kuchenki, piekarniki i grille.
- zlewozmywaki, powierzchnie ze stali nierdzewnej, ceramiki lub marmuru.
- blaty, płytki, lodówki, mikrofalówki, meble kuchenne.

Nie wdychać par produktu. Zapewnić odpowiednią wentylację.

Jak dezynfekować?
Obrócić końcówkę spryskiwacza w pozycję „On". Spryskać powierzchnię produktem, pozostawić na 5 min, a następnie zetrzeć wilgotną gąbką. Aby usunąć przywierający kamień i grzyb, pozostawić na 15 min, następnie doczyścić szmatką lub gąbką. Powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 278

Szerokość - 127

Głębokość - 42

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny:
GRUPO AC MARCA S.L.
Avda. Carrilet 293-297
08907 L'Hospitalet de Llobregat
Barcelona
Hiszpania
Tel./Fax +34 93 260 68 00
+34 93 260 68 98

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA: Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z krajowymi przepisami. Nie spożywać. Substancja czynna (PT2/AL): chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC) 0,95 g/100 g. Zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%), kationowe środki powierzchniowo czynne (<5%), substancje dezynfekujące, kompozycje zapachowe. Pierwsza pomoc: W przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem. W kontakcie ze skórą: zdjąć zanieczyszczoną odzież. Narażone partie skóry zmyć dokładnie wodą z mydłem. W przypadku spożycia: nie wywoływać wymiotów. Wypłukać usta wodą. Nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej, Po narażeniu drogą oddechową: zapewnić dostęp do świeżego powietrza, ciepło i spokój. Pary produktu w wysokim stężeniu mogą powodować bóle i zawroty głowy. Przechowywanie: przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Kontakt

GRUPO AC MARCA S.L.

Adres kontaktowy

Avda. Carrilet 293-297
08907 L'Hospitalet de Llobregat
Barcelona
Hiszpania

Telefon kontaktowy

+34932606898

+34932606800

Adres dystrybutora

AC Marca Poland sp. z o.o.
ul. Kazimierza Pułaskiego 20F
05-510 Konstancin-Jeziorna
Poland

Regulacje CLP

wykrzyknik - UwagaSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.