SANYTOL Płyn uniwersalny do mycia i dezynfekcji podłóg 1l eukaliptus

Udostępnij na Facebooku

Jedna komórka bakteryjna wytwarza kolonie 8 milionów bakterii w ciągu mniej niż 24 godz., aby uniknąć rozmnażania się mikrobów (bakterii, wirusów, grzybów), a przez to ryzyka chorób, należy czyszcząc również dezynfekować otoczenie, w którym na co dzień przebywamy. Sanytol dezynfekuje, czyści, podłogi i inne powierzchnie, ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat o wielu zastosowaniach. Przeznaczenie produktu: płyn przeznaczony do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni nie mających kontaktu z żywnością i podłóg (PT2). Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze (Pałeczka ropy błękitnej, Enterokoki, Pałeczka okrężnicy, Gronkowiec złocisty) grzybobójcze (Candida albicans, Kropidlak czarny) oraz bójcze wobec wirusa AH1N1 i wirusa herpes. Produkt ma potrójne działanie: - Zabija bakterie zgodnie z normą EN13697 (5 min, 18 - 25°C). - Zabija grzyby zgodnie z normą EN13697 (15 min, 18 - 25°C). - Zabija wirusy Herpes simplex i Grypy A zgodnie z normą EN 14476 (5 min, 20°C). Skuteczność potwierdzona i monitorowana przez certyfikowane laboratorium.

SANYTOL Płyn uniwersalny do mycia i dezynfekcji podłóg 1l eukaliptus
  • SANYTOL Płyn uniwersalny do mycia i dezynfekcji podłóg 1l eukaliptus
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr

Kod kreskowy: 3045206312202

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Sanytol

Sanytol
Zdrowy styl życia

Marka

Sanytol

Cechy

zabija 99,9%* bakterie grzyby wirusy

bez chloru

Opis produktu

Jedna komórka bakteryjna wytwarza kolonie 8 milionów bakterii w ciągu mniej niż 24 godz., aby uniknąć rozmnażania się mikrobów (bakterii, wirusów, grzybów), a przez to ryzyka chorób, należy czyszcząc również dezynfekować otoczenie, w którym na co dzień przebywamy.

Sanytol dezynfekuje, czyści, podłogi i inne powierzchnie, ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat o wielu zastosowaniach. Przeznaczenie produktu: płyn przeznaczony do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni nie mających kontaktu z żywnością i podłóg (PT2). Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze (Pałeczka ropy błękitnej, Enterokoki, Pałeczka okrężnicy, Gronkowiec złocisty) grzybobójcze (Candida albicans, Kropidlak czarny) oraz bójcze wobec wirusa AH1N1 i wirusa herpes.

Produkt ma potrójne działanie:
- Zabija bakterie zgodnie z normą EN13697 (5 min, 18 - 25°C).
- Zabija grzyby zgodnie z normą EN13697 (15 min, 18 - 25°C).
- Zabija wirusy Herpes simplex i Grypy A zgodnie z normą EN 14476 (5 min, 20°C).
Skuteczność potwierdzona i monitorowana przez certyfikowane laboratorium.

O marce

Sanytol
Zdrowy styl życia

Przygotowanie i stosowanie

Stosowanie
- do dużych powierzchni (podłogi drewniane i panele, płytki podłogowe i ścienne, marmury, powierzchnie metalowe): wlać zawartość 2 nakrętek (70 ml) do 4 l ciepłej wody.
- do toalet, umywalek, armatury sanitarnej: aplikować zawartość 2 nakrętek (70 ml) na wilgotną gąbkę i stosować bezpośrednio na powierzchnie. Pozostaw niespłukaną powierzchnię na noc.
Przedmioty plastikowe (kosze na śmieci, plastikowe art. gospodarstwa domowego) i porcelanowe czyścić bezpośrednio gąbką lub szczotką. Bez spłukiwania.

Jak dezynfekować?
Rozcieńczony. Zastosowanie: Stosować dwie nakrętki (70 ml) na 4 l wody. Do głębokiego czyszczenia i dezynfekcji, należy wlać 7 nakrętek (250 ml) do 1 litra wody. Bez spłukiwania.
Bezpośredni. Sposób użycia: Używaj na mokrą gąbkę lub bezpośrednio na powierzchnie, które mają być czyszczone. Końcowe stężenie produktu wynosi 100% (do bezpośredniego użycia). Pozostawić na 15 min, a następnie spłukać wodą.

Przechowywanie

Przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 302

Szerokość - 128

Głębokość - 55

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny:
GRUPO AC MARCA S.L.
Avda. Carrilet 293-297,
08907 L'Hospitalet de Llobregat,
Barcelona,
Hiszpania
Tel./Fax +34 93 260 68 00
+34 93 260 68 98

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z krajowymi przepisami. Nie spożywać. Substancja czynna (PT2/AL): chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC) 0,5 g/100g. Zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%), kationowe środki powierzchniowo czynne (<5%), substancje dezynfekujące, kompozycje zapachowe. Pierwsza pomoc: w przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem. W kontakcie ze skórą: zdjąć zanieczyszczoną odzież. Narażone partie skóry zmyć dokładnie wodą z mydłem. W kontakcie z oczami: wyjąć szkła kontaktowe. Zanieczyszczone oczy przepłukiwać dokładnie wodą przez 10-15 min. Po narażeniu drogą oddechową: zapewnić dostęp do świeżego powietrza, ciepło i spokój. Uboczne skutki stosowania: nie stwierdzono.

Nie wdychać par produktu. Zapewnić odpowiednią wentylację.

Pozwolenie na obrót nr: 6698/16

Kontakt

GRUPO AC MARCA S.L.

Adres kontaktowy

Avda. Carrilet 293-297,
08907 L'Hospitalet de Llobregat,
Barcelona,
Hiszpania

Telefon kontaktowy

+34 93 260 68 00

+34 93 260 68 98

Rodzaj materiału opakowania

Oznaczenie materiału - 2 - HDPE

Adres dystrybutora

AC Marca Poland sp. z o.o.
ul. Kazimierza Pułaskiego 20F
05-510 Konstancin-Jeziorna,
Poland
Tel. +48 22 484 20 60

Numer fax

+34 93 260 68 98

+34 93 260 68 00Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.