Anna Zaradna Ścierki domowe 5 sztuk

Udostępnij na Facebooku

Do wszelkich prac domowych, do czyszczenia mebli, stołów i blatów kuchennych, także do mycia armatury łazienkowej, zlewozmywaków, kuchenek czy glazury użyj Ścierek domowych marki Anna Zaradna. Wyczyścisz nimi wszystkie zabrudzenia, kurz i wypolerujesz czyszczone powierzchnie. Możesz używać ścierek zarówno na mokro jak i na sucho. Praktyczna porada od Anny Zaradnej: Jeśli chcesz długo i efektywnie korzystać ze ściereczki, płucz ją po każdym użyciu i regularnie pierz w pralce, oddzielnie lub z podobnymi kolorami, w temp. 60°C, bez dodatku wybielaczy, chloru i środków chemicznych.

Anna Zaradna Ścierki domowe 5 sztuk
  • Anna Zaradna Ścierki domowe 5 sztuk
Produkt chwilowo niedostępny

1 op - 1 szt

Kod kreskowy: 5903936010783

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Anna Zaradna

Anna Zaradna
Wiele Ci oszczędzi!

Składniki

10% tworzywa sztuczne

70% wiskoza

20% polipropylen

Marka

Anna Zaradna

Cechy

chłonne i wytrzymałe

Opis produktu

Do wszelkich prac domowych, do czyszczenia mebli, stołów i blatów kuchennych, także do mycia armatury łazienkowej, zlewozmywaków, kuchenek czy glazury użyj Ścierek domowych marki Anna Zaradna. Wyczyścisz nimi wszystkie zabrudzenia, kurz i wypolerujesz czyszczone powierzchnie. Możesz używać ścierek zarówno na mokro jak i na sucho.

Praktyczna porada od Anny Zaradnej: Jeśli chcesz długo i efektywnie korzystać ze ściereczki, płucz ją po każdym użyciu i regularnie pierz w pralce, oddzielnie lub z podobnymi kolorami, w temp. 60°C, bez dodatku wybielaczy, chloru i środków chemicznych.

O marce

Anna Zaradna
Wiele Ci oszczędzi!

Rodzaj opakowania

Typ - Zgrzewane

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 233

Głębokość - 19

Szerokość - 167

Adres producenta

Staella Pack S.A.
ul. Krańcowa 67
21-100 Lubartów
Poland

Adres zwrotny

Staella Pack S.A.
ul. Krańcowa 67
21-100 Lubartów
Poland
www.annazaradna.com.pl

Adres firmy

ul. Krańcowa 67
21-100 Lubartów
Poland

Nazwa firmy

Staella Pack S.A.

Adres internetowy

www.annazaradna.com.plSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.