Anna Zaradna Ściereczki jak bawełna 5 sztuk

Udostępnij na Facebooku

Ich wyjątkowa chłonność sprawia, że czyszczą bez smug i zacieków niemal każdą powierzchnię: meble, stoły i blaty kuchenne, armaturę kuchenną i łazienkową, szyby i naczynia szklane, glazurę, umywalki i zlewozmywaki ; Przesunąć cechy do marketingu produktu i dodać: nie pozostawiają smug i zacieków, produkt wielokrotnego użytku, wyjątkowo chłonne, do czyszczenia i polerowania różnego rodzaju powierzchni wybierz miękkie, delikatne i przyjemne w dotyku ściereczki jak bawełna marki Anna Zaradna Praktyczna porada od Anna Zaradnej: Ściereczki jak bawełna możesz używać wielokrotnie, pamiętaj jednak, by po każdym użyciu dokładnie ją wyprać i wysuszyć. Zapewnisz sobie w ten sposób dłuższe użytkowanie ściereczki oraz efektywniejsze sprzątanie.

Anna Zaradna Ściereczki jak bawełna 5 sztuk
  • Anna Zaradna Ściereczki jak bawełna 5 sztuk
Produkt chwilowo niedostępny

1 op - 5 szt

Kod kreskowy: 5903936013784

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Anna Zaradna

Anna Zaradna
Wiele Ci oszczędzi!

Składniki

100% wiskoza

Marka

Anna Zaradna

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Ściereczki jak bawełna

Cechy

bardzo miękkie i delikatne

Opis produktu

Ich wyjątkowa chłonność sprawia, że czyszczą bez smug i zacieków niemal każdą powierzchnię: meble, stoły i blaty kuchenne, armaturę kuchenną i łazienkową, szyby i naczynia szklane, glazurę, umywalki i zlewozmywaki ; Przesunąć cechy do marketingu produktu i dodać: nie pozostawiają smug i zacieków, produkt wielokrotnego użytku, wyjątkowo chłonne, do czyszczenia i polerowania różnego rodzaju powierzchni wybierz miękkie, delikatne i przyjemne w dotyku ściereczki jak bawełna marki Anna Zaradna

Praktyczna porada od Anna Zaradnej: Ściereczki jak bawełna możesz używać wielokrotnie, pamiętaj jednak, by po każdym użyciu dokładnie ją wyprać i wysuszyć. Zapewnisz sobie w ten sposób dłuższe użytkowanie ściereczki oraz efektywniejsze sprzątanie.

O marce

Anna Zaradna
Wiele Ci oszczędzi!

Rodzaj opakowania

Typ - Zgrzewane

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Jednostka sprzedażowa

Głębokość - 15

Wysokość - 228

Szerokość - 195

Adres producenta

Stella Pack S.A.
ul. Krańcowa 67
21-100 Lubartów
Poland

Adres zwrotny

Stella Pack S.A.
ul. Krańcowa 67
21-100 Lubartów
Poland
www.zaradna.co

Adres kontaktowy

ul. Krańcowa 67
21-100 Lubartów
Poland

Kontakt

Stella Pack S.A.

Adres internetowy

www.zaradna.coSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.