Sidolux professional łazienka

Udostępnij na Facebooku

Sidolux Professional do Łazienki służy do utrzymania higienicznej czystości w łazience. Dzięki specjalnej formule łatwo i skutecznie usuwa osady z kamienia, brud, resztki mydła i ślady po wodzie. Zalecany jest do czyszczenia armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, umywalek i wanien. Produkt jest bardzo wygodny w stosowaniu, posiada wydłużony czas działania. Przyjemny owocowy zapach pozostawia uczucie czystości i świeżości na dłużej.

Sidolux professional łazienka
  • Sidolux professional łazienka
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 litr

Kod kreskowy: 5902986201301

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

5% anionowe środki powierzchniowo czynne,
5% niejonowe środki powierzchniowo czynne,
kompozycja zapachowa (Limonene, Linalool).

Przygotowanie i stosowanie

Czyszczoną powierzchnię spryskać produktem. Pozostawić na powierzchni około 1 min., następnie wypolerować suchą ściereczką lub papierowym ręcznikiem. W przypadku grubszej warstwy kamienia, po odczekaniu 1 min. powierzchnię przetrzeć wilgotną gąbką i wypolerować na sucho. Uwaga! W trakcie czyszczenia kabin prysznicowych drzwi kabiny należy pozostawić otwarte.

Adres producenta

LAKMA STREFA sp z o.o.,
Gajowa 7,
43-254 WARSZOWICE, Polska

Adres zwrotny

LAKMA STREFA sp z o.o.,
Gajowa 7,
43-254 WARSZOWICE, Polska

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.