Royal apple Sok jabłkowy 750 ml

Udostępnij na Facebooku

Nasze jabłka co roku dojrzewają w niezmiennym rytmie natury. W okolicach Grójca mają pod dostatkiem słońca i przestrzeni bez zanieczyszczeń. Dokładamy starań, by do czasu zbiorów zdążyły nasycić się po brzegi pełnią soczystego zdrowia. Kiedy już nadejdzie ich moment, zamieniamy dla Państwa dorodne owoce w naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowy, smakowity, pełen witamin i składników mineralnych. Od świeżych jabłek różni go wyłącznie płynna postać - dzięki tłoczeniu w soku zatrzymujemy wszystkie naturalne owocowe składniki w niemal identycznej ilości. Szklana butelka 750 ml dzięki lekkiej pasteryzacji zagwarantuje świeżość i wysoką wartość odżywczą naszego soku. Kumulacja smaku i zdrowia w soku wytłoczonym z jabłek Teraz wystarczy przymknąć oczy i delektować się letnią świeżością nawet pośrodku pierwszych przymrozków. Szklanka tłoczonego soku jabłkowego dostarczy całej Waszej rodzinie tego, czego nie uświadczy się w kartonie przeciętnego produktu o smaku jabłkowym z koncentratu. Mikroelementy, witamina C, błonnik i antyoksydanty - wiemy, jak w naszej tłoczni przenieść je z miąższu owoców do specjalnych opakowań, które pozwalają zachować świeżość i dobry smak nawet długo po otwarciu.

Royal apple Sok jabłkowy 750 ml
  • Royal apple Sok jabłkowy 750 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,750 litr
Kod kreskowy: 5901812778574

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

sok z jabłek 100%

Marka

Royal apple

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Sok jablkowy bezpośrednio tłoczony, pasteryzowany

Cechy

NFC - nie z koncentratu

100% sok naturalnie mętny

Q Jakość Tradycja

Poznaj Dobrą Żywność

jabłka z polskich sadów

Kontakt

ACTIV SP. Z O.O.

Adres kontaktowy

ul. Grzybowska 87,
00-844 Warszawa

Opis produktu

Nasze jabłka co roku dojrzewają w niezmiennym rytmie natury. W okolicach Grójca mają pod dostatkiem słońca i przestrzeni bez zanieczyszczeń. Dokładamy starań, by do czasu zbiorów zdążyły nasycić się po brzegi pełnią soczystego zdrowia. Kiedy już nadejdzie ich moment, zamieniamy dla Państwa dorodne owoce w naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowy, smakowity, pełen witamin i składników mineralnych. Od świeżych jabłek różni go wyłącznie płynna postać - dzięki tłoczeniu w soku zatrzymujemy wszystkie naturalne owocowe składniki w niemal identycznej ilości.
Szklana butelka 750 ml dzięki lekkiej pasteryzacji zagwarantuje świeżość i wysoką wartość odżywczą naszego soku.
Kumulacja smaku i zdrowia w soku wytłoczonym z jabłek
Teraz wystarczy przymknąć oczy i delektować się letnią świeżością nawet pośrodku pierwszych przymrozków. Szklanka tłoczonego soku jabłkowego dostarczy całej Waszej rodzinie tego, czego nie uświadczy się w kartonie przeciętnego produktu o smaku jabłkowym z koncentratu. Mikroelementy, witamina C, błonnik i antyoksydanty - wiemy, jak w naszej tłoczni przenieść je z miąższu owoców do specjalnych opakowań, które pozwalają zachować świeżość i dobry smak nawet długo po otwarciu.

O producencie

Firma Rodzinna
Reprezentujemy jedną z najstarszych rodzin sadowniczych w Polsce, z wielopokoleniowymi tradycjami pochodzącą z okolic Grójca - serca Mazowsza.
Założyliśmy polską, rodzinną firmę, której celem jest promocja zdrowej, ekologicznej produkcji owoców oraz soków, jak również ich dystrybucja na rynki światowe. Doskonalimy i wprowadzamy zmiany w agrotechnice, które są bardziej przyjazne ludziom i środowisku, a nasze produkty są tego najlepszym dowodem.

Dodatkowe informacje

Dziękujemy za zakup polskich produktów

www.royal-apple.com
www.zdrowysok.com

Warunki przechowywania

Min. temp. °C - 2

Maks. temp. °C - 20

Przygotowanie i stosowanie

Przed spożyciem wstrząsnąć. Wytrącanie się osadu jest naturalne, świadczy o obecności cząstek miąższu owoców.

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.

Jednostka sprzedażowa

Głębokość - 77

Szerokość - 77

Wysokość - 253

Kraj

Kraj pochodzenia - Polska

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Wyprodukowano w Polsce.

Adres producenta

ACTIV SP. Z O.O.
ul. Grzybowska 87,
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Zakład produkcyjny:
ul. Kozietulskiego 17,
05-622 Belsk Duży

Telefon kontaktowy

668136566

Adres zwrotny

ACTIV SP. Z O.O.
ul. Grzybowska 87,
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Email kontaktowy

info@royal-apple.com

Wartości odżywcze

Wartości odżywczew 100 ml
Wartość energetyczna190 kJ/45 kcal
Tłuszcz0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany11 g
- w tym cukry11 g
Białko<0,5 g
Sól<0,01 g


Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.