Royal apple Sok jabłkowo-wiśniowy 3 l

Udostępnij na Facebooku

Z naszych sadów w okolicy Grójca zbieramy co roku dojrzałe w słońcu jabłka i tłoczymy z nich sok, który później trafia na Państwa stoły. Od napojów z koncentratu różni się tym, że zamiast sztucznych dodatków poprawiających walory smakowe lub zapach dodajemy do niego inne wyciskane owoce. Tak powstaje naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-wiśniowy, jedno z ulubionych połączeń amatorów dobrego smaku - nie tylko wyjątkowo pyszny, ale także oferujący dobroczynne skutki dla zdrowia i urody. Sprawdzone w praktyce opakowanie 3L z kranikiem zapewni niezbędną porcję smaku i zdrowia każdemu z domowników w nieco liczniejszej rodzinie. Jabłko i wiśnia w jednym opakowaniu prawdziwego, tłoczonego soku Zdrowa fuzja dwóch dobrze znanych owoców to znakomite wzbogacenie zdrowej, rodzinnej diety, z dużą korzyścią zwłaszcza dla dzieci i seniorów. W Royal Apple dobrze wiemy, jak zachować w płynnej postaci prawdziwe bogactwo owocowych skarbów. Dzięki tłoczeniu w praktycznym opakowaniu udaje się zatrzymać ponad 90 procent witamin i składników mineralnych, które wprost z drzew po umyciu trafiają do naszych pras.

Royal apple Sok jabłkowo-wiśniowy 3 l
  • Royal apple Sok jabłkowo-wiśniowy 3 l
  • Royal apple Sok jabłkowo-wiśniowy 3 l
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 3,000 litr

Kod kreskowy: 5901780370183

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

sok z wiśni 30%

sok z jabłek 70%

Marka

Royal apple

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Sok jabłkowo-wiśniowy, bezpośrednio tłoczony, pasteryzowany

Cechy

3 l soku tłoczonego z jabłek z grójeckich sadów

jabłka z polskich sadów

100% sok naturalnie mętny

Q Jakość Tradycja

Laur Konsumenta - 2016

Laur Konsumenta - 2017

NFC - nie z zagęszczonego soku owocowego

Opis produktu

Z naszych sadów w okolicy Grójca zbieramy co roku dojrzałe w słońcu jabłka i tłoczymy z nich sok, który później trafia na Państwa stoły. Od napojów z koncentratu różni się tym, że zamiast sztucznych dodatków poprawiających walory smakowe lub zapach dodajemy do niego inne wyciskane owoce. Tak powstaje naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-wiśniowy, jedno z ulubionych połączeń amatorów dobrego smaku - nie tylko wyjątkowo pyszny, ale także oferujący dobroczynne skutki dla zdrowia i urody.
Sprawdzone w praktyce opakowanie 3L z kranikiem zapewni niezbędną porcję smaku i zdrowia każdemu z domowników w nieco liczniejszej rodzinie.
Jabłko i wiśnia w jednym opakowaniu prawdziwego, tłoczonego soku
Zdrowa fuzja dwóch dobrze znanych owoców to znakomite wzbogacenie zdrowej, rodzinnej diety, z dużą korzyścią zwłaszcza dla dzieci i seniorów. W Royal Apple dobrze wiemy, jak zachować w płynnej postaci prawdziwe bogactwo owocowych skarbów. Dzięki tłoczeniu w praktycznym opakowaniu udaje się zatrzymać ponad 90 procent witamin i składników mineralnych, które wprost z drzew po umyciu trafiają do naszych pras.

Dodatkowe informacje

Dziedzictwo Kulinarne
Mazowsze

Dziękujemy za zakup polskich produktów

www.royal-apple.com
www.zdrowysok.com

Przygotowanie i stosowanie

Smak soku może się różnić w zależności od użytych odmian i stopnia dojrzałości owoców oraz pory roku.

Przed spożyciem wstrząsnąć. Wytrącanie się osadu jest naturalne, świadczy o obecności cząstek miąższu owoców.

Warunki przechowywania

Maks. temp. °C - 20

Min. temp. °C - 2

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach jak wyżej do 30 dni od daty otwarcia (odbezpieczenia kranika do nalewania soku z opakowania), pod warunkiem, że kranik jest zawsze zalany sokiem.

Sok zachowuje świeżość i walory smakowe nawet od 30 dni po otwarciu, dzięki hermetycznemu opakowaniu. Specjalna konstrukcja kranika nie pozwala, aby powietrze dostało się do środka.

Jednostka sprzedażowa

Szerokość - 170

Wysokość - 257

Głębokość - 104

Rodzaj opakowania

Typ - Karton

Adres producenta

ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Zakład produkcyjny:
05-622 Belsk Duży
ul. Kozietulskiego 17

Adres zwrotny

ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Kontakt

ACTIV Sp. z o.o.

Adres kontaktowy

ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

O producencie

Firma Rodzinna
Reprezentujemy jedną z najstarszych rodzin sadowniczych w Polsce, z wielopokoleniowymi tradycjami pochodzącą z okolic Grójca - serca Mazowsza.
Założyliśmy polską, rodzinną firmę, której celem jest promocja zdrowej, ekologicznej produkcji owoców oraz soków, jak również ich dystrybucja na rynki światowe. Doskonalimy i wprowadzamy zmiany w agrotechnice, które są bardziej przyjazne ludziom i środowisku, a nasze produkty są tego najlepszym dowodem.

Telefon kontaktowy

668136566

Rodzaj materiału opakowania

Oznaczenie materiału - 20 - Tektura falista

Email kontaktowy

info@royal-apple.com

Wartości odżywcze

Wartości odżywczew 100 ml
Wartość energetyczna176 kJ/41 kcal
Tłuszcz0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany10 g
- w tym cukry10 g
Białko<0,5 g
Sól<0,01 g


Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.