Tarczyn Pomarańcza Sok 100% 300 ml

Udostępnij na Facebooku

Sok pomarańczowy 100%. Produkty Tarczyn to linia naturalnych, zdrowych i smacznych soków i nektarów owocowych. Tarczyn to dobrze rozpoznawalna marka, obecna na rynku od ponad 40 lat. Jej produkty są naturalne, nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. Proces pasteryzacji pozwala zachować ich doskonałe walory przez okres 12 miesięcy.

Tarczyn Pomarańcza Sok 100% 300 ml
  • Tarczyn Pomarańcza Sok 100% 300 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,300 litr
Kod kreskowy: 5901067402101

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Tarczyn

50 lat Tarczyn

Adres firmy

ul. Strefowa 13
43-100 Tychy

Adres producenta

MWS Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Strefowa 13
43-100 Tychy

Adres zwrotny

MWS Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Strefowa 13
43-100 Tychy

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Szkło - powszechnie recyklingowane

Marka

Tarczyn

Nazwa firmy

MWS Sp. z o.o. Sp.k.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Sok pomarańczowy 100% z zagęszczonego soku pomarańczowego. Pasteryzowany.

Opakowanie handlowe

GTIN - 05901067497732

Opakowanie logistyczne

GTIN - 05900059510244

Opis produktu

Sok pomarańczowy Tarczyn to wszystko, czego potrzebujesz, by czerpać radość z każdej chwili. Rozsmakuj się w soczyście słonecznej pomarańczy i zatrać w jej egzotycznie orzeźwiającym smaku!

Wybieramy najlepsze, dojrzewające w południowym słońcu pomarańcze, byś mógł cieszyć się ich mocno owocowym smakiem przez cały rok. W butelkach zamykamy sok 100%, po brzegi naładowany maksymalnie pozytywną energią prosto ze słońca.

Do obiadu, w czasie przerwy w szkole lub pracy, na spacerze, podczas imprezy - przekonaj się, jak wiele okazji smakuje jeszcze lepiej, gdy masz pod ręką coś pysznego.

Sok pomarańczowy Tarczyn to dobry wybór - na 100%!

Pomarańcze to jedne z najbardziej lubianych i najczęściej uprawianych owoców na świecie. Trudno określić kiedy owoce trafiły na stoły, ale wzmianka o nich pojawia się w chińskiej literaturze już w III w. p.n.e. Niektóre źródła podają, że pomarańczami zajadano się w południowo-wschodniej Azji aż 4 tysiące lat temu.
Zwykła pomarańcza jest okrągła, a kolor jej miąższu pomarańczowy, ale istnieją różnice. Inne odmiany są spłaszczone lub mają czerwony miąższ. Smak jest przyjemnie kwaskowaty i słodki, skórka stosunkowo gładka. Co ciekawe owoce pomarańczy nazywa się jagodami.
Pomarańcze dojrzewające w pełnym słońcu klimatu subtropikalnego i tropikalnego, to cenne źródło witaminy C. Największa jej ilość znajduje się w albedo, czyli białej warstwie oddzielającej miąższ od skórki.

O marce

50 lat Tarczyn

Przechowywanie

Chroń przed światłem. Naprawdę nie wypiłeś całej butelki? Włóż ją do lodówki i wypij przed upływem 48 godzin od otwarcia.

Przygotowanie i stosowanie

Osad na dnie butelki jest zupełnie naturalnym zjawiskiem - pochodzi z owoców. Dlatego zanim się napijesz, wstrząśnij butelką - smak będzie bogatszy. Sprawdź zakrętkę, bo wklęsła gwarantuje, że butelka nie była wcześniej otwierana.

Recykling - pozostały tekst

Wyrzuć osobno etykietę i butelkę do odpowiednich pojemników. Możesz je wykorzystać ponownie - oderwij etykietę i sprawdź jak.

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka

Składniki

sok pomarańczowy 100% z zagęszczonego soku pomarańczowego

Wartości odżywcze

w 100 ml
energia187 kJ / 44 kcal
tłuszcz0 g
w tym kwasy nasycone0 g
węglowodany10 g
w tym cukry10 g
białko0,6 g
sól0 g


Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.