Spar eco płyn do mycia naczyń bambus i trawa cytrynowa

Udostępnij na Facebooku

Spar eco płyn do mycia naczyń bambus i trawa cytrynowa

Spar eco płyn do mycia naczyń bambus i trawa cytrynowa
  • Spar eco płyn do mycia naczyń bambus i trawa cytrynowa
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt

Kod kreskowy: 8710671154729

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Anionowy środek powierzchniowo czynny 5-15%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%,
amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa, konserwant (Potassium Sorbate).

Przechowywanie

Przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w suchych, nienasłonecznionych, dobrze wentylowanych pomieszczeniach o temperaturze powietrza 5-30°C.

Przygotowanie i stosowanie

Aby umyć naczynia w najbardziej skuteczny sposób , zaoszczędzić wodę i energię oraz chronić środowisko, nie używać wody bieżącej, lecz zanurzyć naczynia i użyć zalecanej dawki. Najskuteczniej zmywa się bez nadmiernej ilości piany.
Dla normalnych zabrudzeń stosować 5ml (1 łyżeczka) płynu na 5 l wody, dla lekkich zabrudzeń stosować 2,5 ml (1/2 łyżeczki) płynu na 5 l wody.
Ilość dozowanego płynu zależy od stopnia zabrudzenia naczyń oraz twardości wody.Naczynia po umyciu dokładnie spłukać zimną wodą.
Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w najniższej temperaturze. Nie mieszać różnych środków czystości. Opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wyrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Adres producenta

Wyprodukowano dla:
BUYING INTERNATIONAL GROUP SPAR B.V.,
ROKIN 99-101,
1012 KM AMSTERDAM (NL)

Adres zwrotny

BUYING INTERNATIONAL GROUP SPAR B.V.,
ROKIN 99-101,
1012 KM AMSTERDAM (NL)

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę.
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU:
ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.