Spar eco środek do czyszczenia łazienki z rozpylaczem trigger

Udostępnij na Facebooku

Spar eco środek do czyszczenia łazienki z rozpylaczem trigger - do czyszczenia umywalek , brodzików , kabin prysznicowych , wanien oraz armatury łazienkowej. Skutecznie usuwa kamień , osady z mydła i wszelkie zabrudzenia powstające w łazience. Zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu.

Spar eco środek do czyszczenia łazienki z rozpylaczem trigger
  • Spar eco środek do czyszczenia łazienki z rozpylaczem trigger
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt

Kod kreskowy: 8710671155283

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Anionowy środek powierzchniowo czynny <5% ,
niejonowy środek powierzchniowo czynny <5% ,
atmosferyczny środek powierzchniowo czynny <5% ,
kompozycja zapachowa.

Dodatkowe informacje

Opinie i uwagi na temat produktu proszę kierować na adres : naszeprodukty@spar.pl

Przechowywanie

Przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu w suchych , nienasłonecznionych , dobrze wentylowanych pomieszczeniach o temperaturze powietrza 5-30°C.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób uzycia :
Przed użyciem sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu. Nie mieszać różnych środków czyszczących . Nie wdychać produktów w aerozolu. W przypadku normalnego zabrudzenia oczyszczoną powierzchnię spryskać co najmniej raz przy pomocy rozpylacza , pozostawiając na 2 minuty , następnie przetrzeć gąbką lub szmatką. W przypadku trudnych zabrudzeń czyszczoną powierzchnię spryskać co najmniej kilka razy pozostawić na 2 minuty , następnie przetrzeć gąbką lub szmatką aż do uzyskania pożądanego efektu. Po umyciu powierzchnię dokładnie spłukać zimną wodą . Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem.
Nie stosować do powierzchni uszkodzonych wrażliwych na działanie kwasów np. aluminium , marmur ,emalia .
Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu . Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Kraj

Kraj pochodzenia - Holandia

Adres producenta

Wyprodukowano dla :
Wasz Sklep Spar Sp. z o.o.
ul. Druskienicka 12
60-476 Poznań

Adres zwrotny

Wasz Sklep Spar Sp. z o.o.
ul. Druskienicka 12
60-476 Poznań

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga :
Działa drażniąco na oczy . Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu .
W przypadku dostania się do oczu : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe , jeżeli są i można je łatwo usunąć . Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy. Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza .

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.