Suplement diety Kofaktin Forte shot o smaku pomarańczowym 25ml

Udostępnij na Facebooku

KofAktin Forte Shot + żeń-szeń od firmy Olimp Laboratories to suplement diety przeznaczony dla osób, które dążą do utrzymania w doskonałej formie sprawności umysłowej i fizycznej oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. To cenny produkt do stosowania, w szczególności przez pracowników umysłowych, kierowców oraz uczniów. Jakie zalety posiada shot kofeinowy? wspiera aktywność umysłową poprzez poprawę koncentracji pomaga wzmocnić organizm i reguluje krążenie krwi pomaga zachować witalność, koordynację oraz czujność dba o utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego wspiera funkcjonowanie układu nerwowego i pomaga utrzymać odpowiednie funkcje psychologiczne.

Suplement diety Kofaktin Forte shot o smaku pomarańczowym 25ml
  • Suplement diety Kofaktin Forte shot o smaku pomarańczowym 25ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,025 litr

Kod kreskowy: 5901330062469

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

KofAktin Forte Shot + żeń-szeń od firmy Olimp Laboratories to suplement diety przeznaczony dla osób, które dążą do utrzymania w doskonałej formie sprawności umysłowej i fizycznej oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. To cenny produkt do stosowania, w szczególności przez pracowników umysłowych, kierowców oraz uczniów.

Jakie zalety posiada shot kofeinowy?
wspiera aktywność umysłową poprzez poprawę koncentracji
pomaga wzmocnić organizm i reguluje krążenie krwi
pomaga zachować witalność, koordynację oraz czujność
dba o utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego
wspiera funkcjonowanie układu nerwowego i pomaga utrzymać odpowiednie funkcje psychologiczne.

Nazwa producenta

Olimp Laboratories Sp. z o.o.

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.