Woda kokosowa Foco

Udostępnij na Facebooku

Woda kokosowa 100%

Woda kokosowa Foco
  • Woda kokosowa Foco
  • Woda kokosowa Foco
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 litr
Kod kreskowy: 16229914561

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i chłodnym miejscu.
Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Marka

Foco

Dodatkowe informacje

Składa się w 100% czystej wody z wnętrza kokosa, bez dodatków i sztucznych konserwantów. Posiada całą gamę witamin C, B1, B2, B3, B5 i B6 oraz minerałów jak magnez, potas, fosfor, sód i wapń.

Minerały zawarte w wodzie kokosowej korzystanie wpływają na zdrowie, ale także na urodę. Magnes poprawia kondycję włosów i paznokci, wspomaga koncentrację i przeciwdziała skurczom. Wapń i fosfor oddziałują na kości i zęby. Duża zawartość witamin z grupy B wspomaga codzienną pracę organizmu.

Jest naturalnym napojem izotonicznym, nawadnia organizm aż 10 razy lepiej niż zwykłe napoje izotoniczne. Trenerzy polecają go osobą uprawiającym sport. Pomaga utrzymać ciało w doskonałej formie.

Opis produktu

Woda kokosowa to naturalny napój, który wytwarza się wewnątrz młodych, jeszcze zielonych dojrzewających kokosów. Woda otoczona jest dojrzewającym miąższem. Ma delikatny, słodki smak, który zależy od stopnia dojrzałości owoców. Młode kokosy zbiera się, kiedy mają 5-7 miesięcy. Z jednego owocu możemy wypić od 200 do 1000 ml tego naturalnego napoju, dlatego też woda kokosowa jest takim rarytasem.

Kraj

Kraj pochodzenia - Wietnam

Adres zwrotny

KK Polska SP. z.o.o.
www.kkpolska.pl
biuro@kkpolska.pl

Składniki

Naturalna woda kokosowa 100%

Adres producenta

KK Polska SP. z.o.o.
www.kkpolska.pl
biuro@kkpolska.pl

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.