Nestlé Pure Life Woda źródlana niegazowana 1 l

Udostępnij na Facebooku

Nestlé Pure Life to woda źródlana w butelce o pojemności 1 L, odpowiednia do zabrania ze sobą na cały dzień poza domem. Jednocześnie nie za mała i nie za duża, żeby zmieścić się w torebce lub do plecaka. Butelka posiada sportową zakrętkę, która umożliwia łatwe picie wody „w biegu”, kiedy jesteś na mieście. Dopełnieniem są cool etykiety pasujące do młodzieżowego lifestyle'u. Grafiki na etykietach odnoszą się do codzienności nastolatków, a #WeźŁyka przypomina o zdrowym nawyku nawadniania się w każdej sytuacji. Woda źródlana Nestlé Pure Life wydobywana jest z głębokiego na 100 metrów, w pełni chronionego źródła Dąb, położonego w słynącej z ekologicznej czystości otulinie Kazimierskiego Parku Narodowego na Lubelszczyźnie. Dzięki rygorystycznemu i wieloetapowemu systemowi kontroli produkcji, woda Nestlé Pure Life zachowuje swoją pierwotną czystość oraz spełnia surowe normy jakości i bezpieczeństwa. Woda posiada także pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Nestlé Pure Life Woda źródlana niegazowana 1 l
  • Nestlé Pure Life Woda źródlana niegazowana 1 l
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr

Kod kreskowy: 7613287231895

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Nestlé

Nestlé Pure Life posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w żywieniu dzieci powyżej 1. roku życia i kobiet w ciąży

Marka

Nestlé

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Woda źródlana nienasycona CO2, poddawana procesom napowietrzania i filtracji.

Opis produktu

Nestlé Pure Life to woda źródlana w butelce o pojemności 1 L, odpowiednia do zabrania ze sobą na cały dzień poza domem. Jednocześnie nie za mała i nie za duża, żeby zmieścić się w torebce lub do plecaka. Butelka posiada sportową zakrętkę, która umożliwia łatwe picie wody „w biegu”, kiedy jesteś na mieście. Dopełnieniem są cool etykiety pasujące do młodzieżowego lifestyle'u. Grafiki na etykietach odnoszą się do codzienności nastolatków, a #WeźŁyka przypomina o zdrowym nawyku nawadniania się w każdej sytuacji.

Woda źródlana Nestlé Pure Life wydobywana jest z głębokiego na 100 metrów, w pełni chronionego źródła Dąb, położonego w słynącej z ekologicznej czystości otulinie Kazimierskiego Parku Narodowego na Lubelszczyźnie. Dzięki rygorystycznemu i wieloetapowemu systemowi kontroli produkcji, woda Nestlé Pure Life zachowuje swoją pierwotną czystość oraz spełnia surowe normy jakości i bezpieczeństwa. Woda posiada także pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci powyżej 1 roku życia.

O marce

Nestlé Pure Life posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w żywieniu dzieci powyżej 1. roku życia i kobiet w ciąży

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.

Spotkajmy się jeszcze raz!
Nadajemy się do recyklingu.

Dodatkowe informacje

Grasz w grę?
#weź łyka!

Długi dzień?
#weź łyka!

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka plastikowa

Adres producenta

NESTLÉ POLSKA S.A.,
ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa

Rozlewnia i otwór:
Kol. Bochotnica 5,
24-140 Nałęczów

Adres zwrotny

NESTLÉ POLSKA S.A.
ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa

Warto porozmawiać
bezpłatna infolinia: 800 174 902

Kontakt

NESTLÉ POLSKA S.A.

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa

O producencie

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo

Wymiary od dostawcy

Głębokość na półce - 91

Wysokość na półce - 218

Szerokość na półce - 91

Waga od dostawcy

Waga brutto - 1040

Jednostka sprzedażowa - od dostawcy

Szerokość - 91

Wysokość - 218

Głębokość - 91

Telefon kontaktowy

bezpłatna infolinia: 800 174 902

Rodzaj materiału opakowania

Oznaczenie materiału - 1 - PETSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.