S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 750 ml

Udostępnij na Facebooku

S.Pellegrino Musująca Naturalna Woda Mineralna to unikalna mieszanka minerałów, drobnych bąbelków i subtelnych niuansów. Jest to jedna z najbardziej znanych wód na świecie i doskonały dodatek do najlepszych światowych składników. Wypływa z naturalnych źródeł w Val Brembana w rejonie San Pellegrino Terme, u podnóża włoskich Alp, niedaleko Bergamo i w każdej butelce przywołuje kwintesencję włoskiego stylu życia. Ta elegancka szklana butelka o pojemności 750 ml jest idealna na każdą okazję i najlepiej smakuje w towarzystwie przyjaciół, bliskiej rodziny i wspaniałym jedzeniem. Ponieważ nic tak nie inspiruje ducha wspólnoty jak S.Pellegrino. Od momentu powstania w 1899 roku S.Pellegrino jest ikonicznym symbolem włoskiego stylu, dobrego jedzenia i stylu życia. Jest po to, aby odświeżyć cenne chwile dzielone z przyjaciółmi i rodziną w domu. Stoi dumnie na stołach niektórych najsłynniejszych restauracji na świecie, a wszystko to w musującym stylu i typowej włoskiej elegancji. Woda mineralna naturalnie gazowana S.Pellegrino rozprzestrzenia wyrazisty smak Włoch na całym świecie; smak miejsca, w którym każda chwila jest cenna. Niepowtarzalny smak wody mineralnej S.Pellegrino to efekt naturalnej podróży, która odbywa się w dolomitowych górach z widokiem na dolinę rzeki Brembo. To tutaj, na nietkniętych ziemiach północno-zachodnich Alp włoskich, S.Pellegrino rozpoczyna swoją 30-letnią podróż w głąb ziemi. Podczas tej podróży woda przepływa powoli przez różne formacje skalne, zbierając minerały, takie jak wapń, magnez i potas, które tworzą niepowtarzalny smak gazowanej naturalnej wody mineralnej S.Pellegrino.

S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 750 ml
  • S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 750 ml
  • S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 750 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,750 litr

Kod kreskowy: 8002270000256

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Naturalna woda mineralna średniozmineralizowana, wysokonasycona CO2, zawierająca wapń i siarczyny.

Marka

S.Pellegrino

Opis produktu

S.Pellegrino Musująca Naturalna Woda Mineralna to unikalna mieszanka minerałów, drobnych bąbelków i subtelnych niuansów. Jest to jedna z najbardziej znanych wód na świecie i doskonały dodatek do najlepszych światowych składników. Wypływa z naturalnych źródeł w Val Brembana w rejonie San Pellegrino Terme, u podnóża włoskich Alp, niedaleko Bergamo i w każdej butelce przywołuje kwintesencję włoskiego stylu życia.


Ta elegancka szklana butelka o pojemności 750 ml jest idealna na każdą okazję i najlepiej smakuje w towarzystwie przyjaciół, bliskiej rodziny i wspaniałym jedzeniem. Ponieważ nic tak nie inspiruje ducha wspólnoty jak S.Pellegrino.

Od momentu powstania w 1899 roku S.Pellegrino jest ikonicznym symbolem włoskiego stylu, dobrego jedzenia i stylu życia. Jest po to, aby odświeżyć cenne chwile dzielone z przyjaciółmi i rodziną w domu. Stoi dumnie na stołach niektórych najsłynniejszych restauracji na świecie, a wszystko to w musującym stylu i typowej włoskiej elegancji.
Woda mineralna naturalnie gazowana S.Pellegrino rozprzestrzenia wyrazisty smak Włoch na całym świecie; smak miejsca, w którym każda chwila jest cenna. Niepowtarzalny smak wody mineralnej S.Pellegrino to efekt naturalnej podróży, która odbywa się w dolomitowych górach z widokiem na dolinę rzeki Brembo. To tutaj, na nietkniętych ziemiach północno-zachodnich Alp włoskich, S.Pellegrino rozpoczyna swoją 30-letnią podróż w głąb ziemi. Podczas tej podróży woda przepływa powoli przez różne formacje skalne, zbierając minerały, takie jak wapń, magnez i potas, które tworzą niepowtarzalny smak gazowanej naturalnej wody mineralnej S.Pellegrino.

Dodatkowe informacje

sanpellegrino.com

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Jednostka sprzedażowa

Szerokość - 78

Głębokość - 78

Wysokość - 290

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka

Adres producenta

Rozlewnia i otwór / producent:
San Pellegrino Terme (Bergamo)
Włochy

Adres zwrotny

Nestlé Polska S.A.,
ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa
+48 801 361 391

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa

Kontakt

Nestlé Polska S.A.

Telefon kontaktowy

+48 801 361 391

Rodzaj materiału opakowania

Butelka - 71 - Szkło zielone

Opakowanie handlowe

GTIN - 08002270106637

Opakowanie logistyczne

GTIN - 08002270052453

Adres dystrybutora

Nestlé Polska S.A.,
ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa
+48 801 361 391

Wartości odżywcze

Wartości odżywczeCharakterystyczne składniki mineralne: mg/L
SO4 2-401
HCO3-244
Ca2+166
Cl-49.6
Mg2+49.5
Na+30.0
Suma składników mineralnych: 952 mg/L


Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.