S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 1 l

Udostępnij na Facebooku

S.Pellegrino Musująca Naturalna Woda Mineralna to unikalna mieszanka minerałów, drobnych bąbelków i subtelnych niuansów. Jest to jedna z najbardziej znanych wód na świecie i doskonały dodatek do najlepszych światowych składników. Wypływa z naturalnych źródeł w Val Brembana w rejonie San Pellegrino Terme, u podnóża włoskich Alp, niedaleko Bergamo i w każdej butelce przywołuje kwintesencję włoskiego stylu życia. Plastikowa butelka o pojemności 1 litra to idealny rozmiar do dzielenia się z przyjaciółmi w domu. Ponieważ nic tak nie inspiruje ducha wspólnoty jak S.Pellegrino. Od momentu powstania w 1899 roku S.Pellegrino jest ikonicznym symbolem włoskiego stylu, dobrego jedzenia i stylu życia. Jest po to, aby odświeżyć te cenne chwile dzielone z przyjaciółmi i rodziną w domu. Stoi dumnie na stołach niektórych z najsłynniejszych restauracji na świecie, a wszystko to w musującym stylu i typowej włoskiej elegancji. Woda mineralna naturalnie gazowana S.Pellegrino rozprzestrzenia wyrazisty smak Włoch na całym świecie; smak miejsca, w którym każda chwila jest cenna. Niepowtarzalny smak wody mineralnej S.Pellegrino to efekt naturalnej podróży, która odbywa się w dolomitowych górach z widokiem na dolinę rzeki Brembo. To tutaj, na nietkniętych ziemiach północno-zachodnich Alp włoskich, woda S.Pellegrino rozpoczyna swoją 30-letnią podróż w głąb ziemi. Podczas tej podróży woda przepływa powoli przez różne formacje skalne, zbierając minerały, takie jak wapń, magnez i potas, które tworzą niepowtarzalny smak gazowanej naturalnej wody mineralnej S.Pellegrino.

S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 1 l
  • S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 1 l
  • S.Pellegrino Naturalna woda mineralna gazowana 1 l
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr

Kod kreskowy: 8002270000218

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

S.Pellegrino

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Naturalna woda mineralna wzbogacona dwutlenkiem węgla ze źródła, wysokonasycona dwutlenkiem węgla, zawierająca wapń i siarczany.

Opis produktu

S.Pellegrino Musująca Naturalna Woda Mineralna to unikalna mieszanka minerałów, drobnych bąbelków i subtelnych niuansów. Jest to jedna z najbardziej znanych wód na świecie i doskonały dodatek do najlepszych światowych składników. Wypływa z naturalnych źródeł w Val Brembana w rejonie San Pellegrino Terme, u podnóża włoskich Alp, niedaleko Bergamo i w każdej butelce przywołuje kwintesencję włoskiego stylu życia.

Plastikowa butelka o pojemności 1 litra to idealny rozmiar do dzielenia się z przyjaciółmi w domu. Ponieważ nic tak nie inspiruje ducha wspólnoty jak S.Pellegrino.

Od momentu powstania w 1899 roku S.Pellegrino jest ikonicznym symbolem włoskiego stylu, dobrego jedzenia i stylu życia. Jest po to, aby odświeżyć te cenne chwile dzielone z przyjaciółmi i rodziną w domu. Stoi dumnie na stołach niektórych z najsłynniejszych restauracji na świecie, a wszystko to w musującym stylu i typowej włoskiej elegancji.
Woda mineralna naturalnie gazowana S.Pellegrino rozprzestrzenia wyrazisty smak Włoch na całym świecie; smak miejsca, w którym każda chwila jest cenna. Niepowtarzalny smak wody mineralnej S.Pellegrino to efekt naturalnej podróży, która odbywa się w dolomitowych górach z widokiem na dolinę rzeki Brembo. To tutaj, na nietkniętych ziemiach północno-zachodnich Alp włoskich, woda S.Pellegrino rozpoczyna swoją 30-letnią podróż w głąb ziemi. Podczas tej podróży woda przepływa powoli przez różne formacje skalne, zbierając minerały, takie jak wapń, magnez i potas, które tworzą niepowtarzalny smak gazowanej naturalnej wody mineralnej S.Pellegrino.

Dodatkowe informacje

sanpellegrino.com
facebook.com/SanPellegrino

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, wolnym od obcych zapachów. Chronić przed nasłonecznieniem i przemrożeniem.

Informacje o recyklingu

Packing - Recyclable

Jednostka sprzedażowa

Szerokość - 85

Głębokość - 85

Wysokość - 304

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka plastikowa

Adres producenta

San Pellegrino S.P.A.
San Pellegrino Terme (Bg)
Località Ruspino
Włochy

Rozlewnia i otwór:
San Pellegrino Terme (Bergamo)
Włochy

Adres zwrotny

Nestlé Polska S.A.
Ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa
+48 801 361 391

Adres kontaktowy

Ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa

Oświadczenia żywieniowe

zawierająca wapń i siarczany

Kontakt

Nestlé Polska S.A.

Telefon kontaktowy

+48 801 361 391

Rodzaj materiału opakowania

Bottle - 1 - PET

Adres dystrybutora

Nestlé Polska S.A.
Ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa
+48 801 361 391

Wartości odżywcze

Wartości odżywczeSkładniki mineralne (mg/L)
SO4 2 -401
HCO3 -244
Ca 2 +166
Cl -49.6
Mg 2 +49.5
Na +30.0
Suma składników mineralnych: 952 mg/L


Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.