Ajax WC Power Płyn do mycia toalet w sprayu 500 ml

Udostępnij na Facebooku

Produkt, dzięki któremu toaleta stanie się czysta, wolna od bakterii i kamienia. Aplikator pozwala na korzystanie z produktu w każdej pozycji.

Ajax WC Power Płyn do mycia toalet w sprayu 500 ml
  • Ajax WC Power Płyn do mycia toalet w sprayu 500 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 litr

Kod kreskowy: 8718951247871

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Zawiera: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, substancje dezynfekujące, kompozycje zapachowe, Produkt biobójczy - zawiera substancję czynną: kwas mlekowy L(+) 3,2 g/100 g

Marka

Ajax

Cechy

Produkt, dzięki któremu toaleta stanie się czysta, wolna od bakterii i kamienia.

Innowacyjny aplikator 360° pozwala na korzystanie z produktu w każdej pozycji, aby efektywnie czyścić na zewnątrz i wewnątrz toalety, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc.

Zawiera kwas mlekowy, dzięki któremu eliminuje 99,9% bakterii zapewniając działanie dezynfekujące.

Usuwa kamień bez szorowania.

Pozostawia przyjemny zapach.

Opis produktu

Produkt, dzięki któremu toaleta stanie się czysta, wolna od bakterii i kamienia. Aplikator pozwala na korzystanie z produktu w każdej pozycji.

Dodatkowe informacje

Ajax WC Power to kompleksowy produkt, dzięki któremu toaleta stanie się czysta, wolna od bakterii i kamienia, a dodatkowo będzie pachnieć świeżością.

Innowacyjny aplikator 360° pozwala na korzystanie z produktu w każdej pozycji, aby efektywnie czyścić na zewnątrz i wewnątrz toalety, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc.

Ajax WC Power zawiera kwas mlekowy, dzięki któremu eliminuje 99,9% bakterii zapewniając działanie dezynfekujące. Usuwa kamień bez szorowania.

Kompletne rozwiązanie dla wolnej od bakterii i pachnącej toalety.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia:
1. Obrócić końcówkę spryskiwacza na pozycję "ON".
2. Spryskać powierzchnię bezpośrednio i równomiernie.
3. Pozostawić produkt na kilka sekund, a następnie spłukać.
4. Aby usunąć osady z soli i skutecznie zdezynfekować powierzchnię, pozostawić produkt na 5 minut, a następnie spłukać.
Środki ostrożności:
Nie pozostawiać produktu na powierzchni dłużej niż 10 minut. Nie używać na powierzchniach marmurowych, starych wannach żeliwnych lub uszkodzonej emalii. W przypadku wątpliwości wypróbować najpierw na małej powierzchni.

Rodzaj opakowania

Typ - Opakowanie

Adres producenta

Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Adres zwrotny

Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Płyn do mycia i dezynfekcji toalet. Posiada właściwości bakteriobójcze.
Zawiera: L-(+)-Lactic Acid

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chroni przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie mieszać z produktami zawierającymi związki chloru: mogą uwalniać niebezpieczny gaz (chlor). Środki ostrożności i pierwsza pomoc: Wdychanie: Jeśli wystąpią objawy zatrucia, wezwać lekarza. Kontakt przez skórę: Spłukać skórę wodą. Zdjąć zanieczyszczoną odzież. Kontakt z oczami: Natychmiast zmyć dużą ilością wody i zapewnić poradę lekarską. Połknięcie: Nie wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Nie podawać mleka ani napojów alkoholowych. Nigdy nie podawać niczego doustnie osobie nieprzytomnej.

Postępowanie z odpadami: Usuwać w bezpieczny sposób, zgodnie z lokalnymi / krajowymi przepisami. Nie odprowadzać do kanalizacji, wód powierzchniowych i do gleby. Odpady produktu przekazywać do utylizacji do licencjonowanej firmy zajmującej się gospodarką odpadami. Nie używać ponownie pustych pojemników. Oczyszczone opakowanie nadaje się do odzysku energii lub recyklingu.

Wymiary od dostawcy

Głębokość na półce - 109

Szerokość na półce - 44

Wysokość na półce - 262

Waga od dostawcy

Waga brutto - 555

Telefon kontaktowy

(48) (22) 32 82 223

Adres internetowy

https://www.colgate.pl/

Identyfikacja

SKU - GR02141ASupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.