Astra Professional Cafe Crema Kawa palona ziarnista 1 kg

Udostępnij na Facebooku

Wyprodukowana w oparciu o technologię usuwania z ziaren kawy substancji drażniących. Skomponowana w 100% ze szlachetnej arabiki z Ameryki Łacińskiej i Afryki. Posiada harmonijny i delikatny smak oraz aromat orzechów i czekolady. Charakteryzuje się bardzo intensywnym, przyjemnym aromatem, jednakże dzięki średniemu prażeniu ziaren nie jest tak mocna jak klasyczne espresso. Z tego powodu nadaje się przede wszystkim do przygotowania kawy typu Cafe Crema, z wyjątkowo grubą i trwałą pianką. Naszą kawę tworzymy na innowacyjnej linii technologicznej w zakładzie w Starczanowie, w procesie produkcji, który usuwa z ziaren kawy tzw. substancje drażniące, zachowując 100% smaku, aromatu i zawartość kofeiny.

Astra Professional Cafe Crema Kawa palona ziarnista 1 kg
  • Astra Professional Cafe Crema Kawa palona ziarnista 1 kg
  • Astra Professional Cafe Crema Kawa palona ziarnista 1 kg
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 kg

Kod kreskowy: 5900127010652

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

Astra

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Kawa palona ziarnista

Cechy

100% Arabica

Opis produktu

Wyprodukowana w oparciu o technologię usuwania z ziaren kawy substancji drażniących. Skomponowana w 100% ze szlachetnej arabiki z Ameryki Łacińskiej i Afryki. Posiada harmonijny i delikatny smak oraz aromat orzechów i czekolady.

Charakteryzuje się bardzo intensywnym, przyjemnym aromatem, jednakże dzięki średniemu prażeniu ziaren nie jest tak mocna jak klasyczne espresso. Z tego powodu nadaje się przede wszystkim do przygotowania kawy typu Cafe Crema, z wyjątkowo grubą i trwałą pianką.

Naszą kawę tworzymy na innowacyjnej linii technologicznej w zakładzie w Starczanowie, w procesie produkcji, który usuwa z ziaren kawy tzw. substancje drażniące, zachowując 100% smaku, aromatu i zawartość kofeiny.

Pozostałe informacje

Pakowana w atmosferze ochronnej.

Przygotowanie i stosowanie

cafe crema
Cafe Crema to tzw. przedłużone espresso zrobione z większej ilości wody. Kawę przygotowujemy umieszczając filiżankę bezpośrednio pod wylewką ekspresu, ze 150 ml wody.

lungo
Do zaparzenia kawy lungo potrzebujemy tylko 90 ml wody.

americano
Przygotowując americano nalewamy do ogrzanej filiżanki (150 ml) ok. 90 ml przegotowanej, lekko przestudzonej wody. Filiżankę dopełniamy zaparzona kawą przepuszczając ok. 25-30 ml gorącej (ok. 88-92°C) wody pod ciśnieniem 9-10 barów.

Przechowywanie

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 333

Szerokość - 136

Głębokość - 98

Rodzaj opakowania

Typ - Zgrzewane

Adres producenta

Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o.
Zakład w Starczanowie
Starczanowo 2E
62-330 Nekla

Adres zwrotny

Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o.
Zakład w Starczanowie
Starczanowo 2E
62-330 Nekla

Adres kontaktowy

Zakład w Starczanowie
Starczanowo 2E
62-330 Nekla

Kontakt

Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o.

Kraj

Kraj pochodzenia - Polska

Opakowanie logistyczne

GTIN - 05900127011529

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Wyprodukowano w Polsce.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.