Bref WC Power Activ Gel Ocean Środek czyszczący do WC 700 ml
Udostępnij na FacebookuŻel do toalet Bref Power Aktiv z efektem odświeżacza powietrza sprawia, że toaleta staje się higienicznie czysta i lśniąca. Jednocześnie skutecznie usuwa brud i pozostawia toaletę wypełnioną świeżym zapachem przez długi czas.
1 szt - 0,700 litr
Kod kreskowy: 9000101311617
Dodatkowe informacje
Producent
Składniki
<5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne
kompozycja zapachowa
Marka
Bref
Opis produktu
Żel do toalet Bref Power Aktiv z efektem odświeżacza powietrza sprawia, że toaleta staje się higienicznie czysta i lśniąca. Jednocześnie skutecznie usuwa brud i pozostawia toaletę wypełnioną świeżym zapachem przez długi czas.
Dodatkowe informacje
www.cleanright.eu
Przygotowanie i stosowanie
Zamknięcie utrudniające otwarcie przez dzieci: Aby otworzyć, naciśnij zakrętkę z obu stron w oznaczonych miejscach i odkręcaj w lewo. Aby zamknąć, delikatnie zakręcaj aż do usłyszenia kliknięcia. Instrukcja użycia: nanieś produkt bezpośrednio pod obrzeżem muszli, pozostaw na kilka minut, następnie spłucz. W przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń użyj szczotki do WC. W przypadku rozlania produktu na deskę sedesową, podłogę lub powierzchnie wrażliwe na kwasy natychmiast zmyć go wodą aby uniknąć odbarwień. Nie mieszać z innymi środkami do czyszczenia, gdyż może to powodować powstawanie toksycznego gazu.
Warunki przechowywania
Maks. temp. °C - 40
Min. temp. °C - 5
Przechowywanie
Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu
Rodzaj opakowania
Typ - Butelka plastikowa
Adres producenta
Henkel Srbija d.o.o.,
Bulevar Oslobođenja 383,
11040 Belgrad,
Serbia
Adres zwrotny
Henkel Polska Sp. z o.o.,
ul. Domaniewska 41,
02-672 Warszawa,
tel. 22 56 56 000
Informacja dla użytkowników i personelu medycznego:
tel. 32 412 01 00,
e-mail: henkel.polska@henkel.com,
www.henkel.pl
Informacje dot. postępowania w razie wypadku:
tel. 12 411 99 99
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
BREF POWER AKTIV GEL OCEAN.
Środek czyszczący do WC. Uwaga. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne oraz ochronę oczu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.
Kontakt
Henkel Polska Sp. z o.o.
Adres kontaktowy
ul. Domaniewska 41,
02-672 Warszawa
Wymiary od dostawcy
Wysokość na półce - 270
Szerokość na półce - 90
Głębokość na półce - 62
Waga od dostawcy
Waga brutto - 773
Jednostka sprzedażowa - od dostawcy
Głębokość - 62
Szerokość - 90
Wysokość - 270
Telefon kontaktowy
12 411 99 99
22 56 56 000
32 412 01 00
Recykling - pozostały tekst
Butelka wykonana w 50 % z plastiku z recyklingu. Dla dalszego recyklingu, zdejmij folię z butelki.
Adres dystrybutora
Henkel Polska Sp. z o.o.,
ul. Domaniewska 41,
02-672 Warszawa,
tel. 22 56 56 000
Informacja dla użytkowników i personelu medycznego:
tel. 32 412 01 00,
e-mail: henkel.polska@henkel.com,
www.henkel.pl
Informacje dot. postępowania w razie wypadku:
tel. 12 411 99 99
Email kontaktowy
henkel.polska@henkel.com
Adres internetowy
www.henkel.pl
Regulacje CLP
wykrzyknik - Brak hasła ostrzegawczego