Butelka ze słomka 2454.

Udostępnij na Facebooku

Butelka ze słomka 2454.

Butelka ze słomka 2454.
  • Butelka ze słomka 2454.
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1 op

Kod kreskowy: 5904134892454

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Dodatkowe informacje

Czyszczenie:
Przed pierwszym użyciem rozmontuj wszystkie części i umyj je dokładnie w letniej wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu. Nie czyścić za pomocą silnych środków czyszczących. Nie umieszczaj produktu lub jego części w bezpośrednim kontakcie z powierzchniami, które były czyszczone środkami antybakteryjnymi. Barwniki spożywcze mogą powodować przebarwienia tworzywa, z którego wykonany jest produkt. Po każdym użyciu - produkt należy rozmontować i umyć dokładnie wszystkie jego części w ciepłej wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu. Produktu nie można sterylizować.

Przechowywanie

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie mogą mieć one do niego dostępu bez nadzoru osoby dorosłej. Nie przechowywać produktu w warunkach wysokiej temperatury.

Przygotowanie i stosowanie

Produkt przeznaczony do picia napojów o temperaturze od 5° do 40°C.
Produktu nie można podgrzewać w kuchence mikrofalowej.
Należy chronić produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Przed pierwszym użyciem produktu należy umyć go w letniej wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu.

Kraj

Kraj pochodzenia - Chiny

Adres producenta

Forgamazó:Dajar Kft
Szent Istvan krt.11,
1055 Budapest.

Adres zwrotny

Dajar sp. z.o.o.,
ul. Połtawska 6,
75-072 Koszalin.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie pozwalaj dziecku korzystać z tego produktu nez nadzoru osób dorosłych. Długie i nieprzerywane ssanie napojów powoduje próchnicę. Przed karmieniem zawsze sprawdzaj temperaturę jedzenia. Słomka i/lub ustnik nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 6. miesiąca życia. Przed każdym użyciem obejrzyj dokładnie wszystkie elementy produktu. Produkt uszkodzony nie nadaję się do użytkowania. Nie pozwalaj dziecku chodzić lub biegać podczas picia.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.