Ibuprom Sprint 200 mg Kapsułki miękkie 10 sztuk
Udostępnij na FacebookuIbuprofenum 200 mg kapsułki miękkie - Bóle głowy - Bóle zębów - Bóle mięśniowe - Bóle okolicy krzyżowej - Bóle kości i stawów - Bóle menstruacyjne - Gorączka Lek OTC - sprzedawany bez recepty.
1 op - 10 szt
Kod kreskowy: 5909991102326
Dodatkowe informacje
Producent
Składniki
1 kapsułka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sorbitol
Marka
Ibuprom
Cechy
lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy
Opis produktu
Ibuprofenum 200 mg kapsułki miękkie
- Bóle głowy
- Bóle zębów
- Bóle mięśniowe
- Bóle okolicy krzyżowej
- Bóle kości i stawów
- Bóle menstruacyjne
- Gorączka
Lek OTC - sprzedawany bez recepty.
Przygotowanie i stosowanie
Sposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Nie stosować po upływie terminu ważności.
Warunki przechowywania
Maks. temp. °C - 25
Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Rodzaj opakowania
Typ - Pudełko
Jednostka sprzedażowa
Szerokość - 108
Głębokość - 15
Wysokość - 62
Adres producenta
Podmiot odpowiedzialny:
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40,
50-507 Wrocław
Adres zwrotny
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40,
50-507 Wrocław
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Kontakt
US Pharmacia Sp. z o.o.
Adres kontaktowy
ul. Ziębicka 40,
50-507 Wrocław
Waga od dostawcy
Waga brutto - 17
Pozostały tekst dotyczący ilości porcji/użyć
10 kapsułek miękkich