Krokiety kebab Kuchnia Polki

Udostępnij na Facebooku

Krokiety kebab.Wyrób garmażeryjny. Pod chrupiącą panierką kryje się delikatne ciasto, w które zawinięto świeże warzywa oraz mięso delikatnie skąpane w sosie.

Krokiety kebab Kuchnia Polki
  • Krokiety kebab Kuchnia Polki
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,450 kg
Kod kreskowy: 5901289460538

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

" KUCHNIA POLKI

Adres zwrotny

Kuchnia Polki
ul. Sowia 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Adres producenta

Kuchnia Polki
ul. Sowia 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Składniki

CIASTO:woda,mąka pszenna,mleko w proszku odtłuszczone,białko jaj w proszku,sól,cukier.FARSZ:kapusta kwaszona 78%,pieczarki 7%,bułka tarta - zawiera gluten,przyprawy - zawierają wzmacniacze smaku:glutaminian monosodowy,5' - rybonukleotydy, disodowe, olej roślinny rzepakowy,cebula,grzyby leśne 1%,sól,cukier,regulatory kwasowości:octan potasu,mleczan potasu.PANIER:woda,olej roślinny rzepakowy,mąka pszenna,skrobia kukurydziana,sól,substancje zagęszczające.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.