Kurczak Drosed polski certyfikowany kg

Udostępnij na Facebooku

Kurczak Drosed polski certyfikowany kg
  • Kurczak Drosed polski certyfikowany kg
Produkt chwilowo niedostępny

1 kg

Kod kreskowy: 2900137

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

100%TUSZKI Z KURCZAKA POLSKIEGO CERTYFIKOWANEGO BEZ PODROBÓW

Opis produktu

Kurczak z chowu bez antybiotyków i karmiony paszą w 100% roślinną z ziarnami zbóż, ziołami, minerałami i witaminami . Tuszka z kurczaka patroszona z szyją, bez podrobów z obciętą głową i łapami, w której z jamy ciała usunięto serce, płuca, tchawicę, żołądek, wątrobę, narządy rozrodcze, przewód pokarmowy wraz z przełykiem i ze stekiem, schłodzona. Kurczak zaplatany (nogi z kurczaka zaplatane gumką) pakowany w worek transparentny termokurczliwy vac z absorberem zamykany klipsem, włożony w kartonową zieloną tackę i oklejony owijką. Barwa: Barwa wyrównana, naturalna, charakterystyczna dla mięsa z kurcząt jasno-kremowa do różowej, dopuszczalny odcień lekko żółty wynikający z żywienia i temperatury oparzania, konsystencja sprężysta.
Zapach: Zapach naturalny charakterystyczny dla mięsa z kurcząt, niedopuszczalny zapach obcy, kwaśny, świadczący o procesach rozkładu mięsa przez drobnoustroje oraz zapach zjełczałego tłuszczu.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od -2°C do +4°C

Kraj

Kraj pochodzenia - Polska

Adres producenta

SEDAR S.A.
ul. Radzyńska 3; 21-560 Międzyrzec Podlaski

Adres zwrotny

SEDAR S.A.
ul. Radzyńska 3; 21-560 Międzyrzec Podlaski

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.