Olej kokosowy Pure Coco Farm

Udostępnij na Facebooku

Olej kokosowy Coco Farm pochodzi z dziewiczych upraw Archipelagu Filipińskiego. To tam, zdaniem ekspertów, rosną najlepsze kokosy na świecie. Czy wiesz, że olej kokosowy, uznawany za jeden z najcenniejszych olejów świata, nazywany jest królem wśród olejów? Posiada unikalny skład i właściwości pozwalające na zastosowania kulinarne i pielęgnacyjne. Olej kokosowy Coco Farm podczas smażenia osiąga blisko dwukrotnie wyższą temperaturę niż popularne oleje. Wpływa to pozytywnie na jakość potraw. Wyższa temperatura oznacza bezpieczniejsze i bardziej wartościowe smażenie i pieczenie. Olej kokosowy 100% Pure ze względu ma brak zapachu doskonale sprawdza się zarówno w kuchni egzotycznej, jak i kuchni polskiej. Dzięki stałej konsystencji może zastępować masło. Nadaje się do smarowania pieczywa i do wypieków. Naturalny olej kokosowy w temperaturze poniżej 25°C ma postać stałą, powyżej tej temperatury zmienia postać na płynną. Wielokrotne zmiany stanu skupienia wpływają na wartości odżywcze i jakość oleju.

Olej kokosowy Pure Coco Farm
  • Olej kokosowy Pure Coco Farm
  • Olej kokosowy Pure Coco Farm
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,240 kg
Kod kreskowy: 5903111899219

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Cechy

tłoczony z kokosów

bezzapachowy

oczyszczony

z Archipelagu Filipińskiego

Marka

Coco Farm

Składniki

100% olej kokosowy

Adres firmy

ul. Gen. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno

Nazwa firmy

Coco Farm Sp. z o.o.

Adres zwrotny

Coco Farm Sp. z o.o.
ul. Gen. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno

Opis produktu

Olej kokosowy Coco Farm pochodzi z dziewiczych upraw Archipelagu Filipińskiego. To tam, zdaniem ekspertów, rosną najlepsze kokosy na świecie.

Czy wiesz, że olej kokosowy, uznawany za jeden z najcenniejszych olejów świata, nazywany jest królem wśród olejów? Posiada unikalny skład i właściwości pozwalające na zastosowania kulinarne i pielęgnacyjne.
Olej kokosowy Coco Farm podczas smażenia osiąga blisko dwukrotnie wyższą temperaturę niż popularne oleje. Wpływa to pozytywnie na jakość potraw. Wyższa temperatura oznacza bezpieczniejsze i bardziej wartościowe smażenie i pieczenie.
Olej kokosowy 100% Pure ze względu ma brak zapachu doskonale sprawdza się zarówno w kuchni egzotycznej, jak i kuchni polskiej. Dzięki stałej konsystencji może zastępować masło. Nadaje się do smarowania pieczywa i do wypieków.

Naturalny olej kokosowy w temperaturze poniżej 25°C ma postać stałą, powyżej tej temperatury zmienia postać na płynną. Wielokrotne zmiany stanu skupienia wpływają na wartości odżywcze i jakość oleju.

Przechowywanie

W temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu.

Adres producenta

Coco Farm Sp. z o.o.
ul. Gen. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno

Rodzaj opakowania

Typ - Słoik

Dodatkowe informacje

Więcej na: www.cocofarm.pl

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 99

Szerokość - 86

Głębokość - 86

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Szkło - powszechnie recyklingowane

Nazwa produktu uregulowana prawnie

100% czysty olej kokosowy

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze100 g1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna3609 kJ361 kJ
Wartość energetyczna862 kcal86 kcal
Tłuszcz100 g10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone90 g9 g
Węglowodany0 g0 g
w tym cukry0 g0 g
Białko0 g0 g
Sól0 g0 g


Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.