YOPE Naturalny płyn do czyszczenia podłóg Zielona Herbata, 1000 ml

Udostępnij na Facebooku

NATURALNY PŁYN DO CZYSZCZENIA PODŁÓG I POWIERZCHNI TWARDYCH TAKICH JAK: TERAKOTA, LINOLEUM, MARMUR, PARKIET, BLATY, OKNA, DRZWI 99% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO LUB O NISKIM STOPNIU PRZETWORZENIA BEZPIECZNY DLA ŚRODOWISKA. NIE ZAWIERA: PARABENÓW, SLES, PEG, SLS, EDTA. ROZPUSZCZALNIKÓW, WOSKU PSZCZELEGO, CHLORU, WYBIELACZY. Płyn do czyszczenia podłóg i powierzchni twardych o delikatnym, orzeźwiającym zapachu zielonej herbaty skutecznie usuwa zanieczyszczenia i kurz. Nie rysuje i nie pozostawia smug. Po myciu czyszczone powierzchnie zachowują swój naturalny połysk, a w pomieszczeniu długo utrzymuje się przyjemny aromat świeżych, wiosennych liści. Przed użyciem dokładnie przeczytaj etykietę.

YOPE Naturalny płyn do czyszczenia podłóg Zielona Herbata, 1000 ml
  • YOPE Naturalny płyn do czyszczenia podłóg Zielona Herbata, 1000 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr

Kod kreskowy: 5906874565087

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

NATURALNY PŁYN DO CZYSZCZENIA PODŁÓG I POWIERZCHNI TWARDYCH TAKICH JAK: TERAKOTA, LINOLEUM, MARMUR, PARKIET, BLATY, OKNA, DRZWI

99% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO LUB O NISKIM STOPNIU PRZETWORZENIA BEZPIECZNY DLA ŚRODOWISKA.

NIE ZAWIERA: PARABENÓW, SLES, PEG, SLS, EDTA. ROZPUSZCZALNIKÓW, WOSKU PSZCZELEGO, CHLORU, WYBIELACZY.

Płyn do czyszczenia podłóg i powierzchni twardych o delikatnym, orzeźwiającym zapachu zielonej herbaty skutecznie usuwa zanieczyszczenia i kurz. Nie rysuje i nie pozostawia smug. Po myciu czyszczone powierzchnie zachowują swój naturalny połysk, a w pomieszczeniu długo utrzymuje się przyjemny aromat świeżych, wiosennych liści. Przed użyciem dokładnie przeczytaj etykietę.

Nazwa producenta

YOPE Sp. z o. o.

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.