Płyn tytan niebieski

Udostępnij na Facebooku

Działa bakteriobójczo. Przeznaczony do mycia muszli ustępowych, umywalek, pisuarów i innych ceramicznych urządzeń sanitarnych. Dzięki własnościom bakteriobójczym pozostawia czystą i odkażoną powierzchnię.

Płyn tytan niebieski
  • Płyn tytan niebieski
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,700 litr
Kod kreskowy: 5900657028059

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

skutecznie usuwa osady

bakteriobójczy

Marka

Tytan

Składniki

Zawiera: substancję czynną kwas glikolowy - 1,5 g/kg; mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych; anionowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycji zapachowych

Adres firmy

ul. Główna 14
61-005 Poznań

Nazwa firmy

Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny:
Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy
ul. Główna 14
61-005 Poznań
tel. +48 61 87 70 331
www.unia.pl
e-mail: marketing@unia.pl

Opis produktu

Działa bakteriobójczo. Przeznaczony do mycia muszli ustępowych, umywalek, pisuarów i innych ceramicznych urządzeń sanitarnych. Dzięki własnościom bakteriobójczym pozostawia czystą i odkażoną powierzchnię.

Regulacje CLP

wykrzyknik - Uwaga

Przechowywanie

Przechowywać w temp. +5°C do +35°C.

Email kontaktowy

marketing@unia.pl

Adres internetowy

www.unia.pl

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka plastikowa

Telefon kontaktowy

+48618770331

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 296

Szerokość - 84

Głębokość - 58

Warunki przechowywania

Min. temp. °C - 5

Maks. temp. °C - 35

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Niewielką ilością płynu zwilżyć zabrudzoną powierzchnię. Po 15 min dokładnie umyć i spłukać wodą. W przypadku silnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.
Opróżnione opakowania wypłukać wodą, którą zużyć tak jak produkt. Puste opakowanie poddać recyklingowi, zgodnie z przepisami. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania w obszarze medycznym.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Płyn do mycia WC

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt zawiera do 15% wagowych kwasu fosforowego. Działa drażniąco na skórę i oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W przypadku narażenia inhalacyjnego: wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, niezwłocznie zapewnić pomoc lekarską. Skutki uboczne nie są znane.

Pozwolenie nr: 3980/10.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.