Płyn uniwersalny ludwik animal odor

Udostępnij na Facebooku

Ludwik z funkcją pochłaniania zapachów zwierząt domowych - zawiera aktywne molekuły pochłaniające nieprzyjemny zapach w procesie mycia. Ludwik płyn uniwersalny 1l z funkcją pochłaniania zapachów zwierząt domowych

Płyn uniwersalny ludwik animal odor
  • Płyn uniwersalny ludwik animal odor
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr

Kod kreskowy: 5900498003437

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne/non-ionic surfactants/ неионогенные пав, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne/ anionic surfactants/анионные пав, konserwant/preservative/консер- вант (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2- -nitropropane-1,3-diol/метилхлоризотиазолинон, метилизотиазолинон, 2-бром-2-нитропропан-1,3-диол), barwnik/dye/краситель (ci 14720), kompozycja zapachowa/perfume/отдушка.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Do mycia dużych powierzchni: 3 nakrętki płynu rozcieńczyć w 5 l wody. W przypadku silnych zabrudzeń: nanieść niewielką ilość płynu na zwilżoną ściereczkę. Wyczyścić, a następnie wytrzeć czystą, wilgotną ściereczką.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-4-izotiazolin-3-onu i 2-metylo-2h-izotiazol-3-onu. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.