Spar żel toaletowy eco

Udostępnij na Facebooku

Spar żel toaletowy eco - skutecznie usuwa kamień i brud z muszli klozetowych . Zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Doskonale odświeża , pozostawia przyjemny zapach .

Spar żel toaletowy eco
  • Spar żel toaletowy eco
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt

Kod kreskowy: 8710671155320

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Anionowy środek powierzchniowo czynny <5% ,
niejonowy środek środek powierzchniowo czynny <5%,
atmosferyczny środek powierzchniowo czynny <5% ,
kompozycja zapachowa

Dodatkowe informacje

Opinie i uwagi na temat produktu proszę kierować na adres : naszeprodukty@spar.pl

Przechowywanie

Przechowywać w szczelnie zamknietym oryginalnym opakowaniu , w suchych , nienasłonecznionych , dobrze wentylowanych pomieszczeniach o temperaturze powietrza 5-30°C.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia :
Przed użyciem sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu. Nie stosować do powierzchni uszkodzonych wrażliwych na działanie kwasów np. Aluminium , marmur , emalia . Nie mieszać różnych środków czyszczących . W przypadku normalnego zbrudzenia nanieść płyn na czyszczoną powierzchnię przy pomocy aplikatora , pozostawić na 10 minut , następnie przeczyścić szczotką . W przypadku trudnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć. Po umyciu powierzchnię dokładnie spłukać zimną wodą . Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadawalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody.Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Kraj

Kraj pochodzenia - Holandia

Adres producenta

Wyprodukowano dla :
Wasz Sklep Spar Sp. z o.o
ul. Druskienicka 12
60-476 Poznań

Adres zwrotny

Wasz Sklep Spar Sp. z o.o
ul. Druskienicka 12
60-476 Poznań

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga :
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi . Dokładnie umyć ręce po użyciu.
W przypadku dostania się do oczu :
Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe , jeżeli i można je łatwo usunąć . Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza .

Produkty podobne:

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.