Happs Żel zwalczający pchły 150 ml

Udostępnij na Facebooku

Nowoczesny, wieloskładnikowy żel myjący do zwalczania pcheł i ich larw. W celu uzyskania długotrwałego efektu zabezpieczenia przed inwazją pasożytów, zaleca się stosowanie żelu w połączeniu z innymi produktami, takimi jak Happs obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów czy aerozol Happs na pchły i kleszcze. Szybko i skutecznie likwiduje pasożyty w miejscu ich bytowania, w otoczeniu zwierząt domowych i ludzi. Może być stosowany m.in. do mycia legowisk, bud, kojców, derek, itd. Preparat jest skuteczny już po 5 minutach od zastosowania, a jego przeciwpchelne działanie utrzymuje się aż do 2 tygodni od zabiegu.

Happs Żel zwalczający pchły 150 ml
  • Happs Żel zwalczający pchły 150 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,150 litr

Kod kreskowy: 5904517044593

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

Happs

Cechy

pchły

skuteczny po 5 min

szybkie i skuteczne działanie

do 2 tygodni ochrony

Permetryna 0,2%, PBO 0,4%, Geraniol 0,005%

Opis produktu

Nowoczesny, wieloskładnikowy żel myjący do zwalczania pcheł i ich larw. W celu uzyskania długotrwałego efektu zabezpieczenia przed inwazją pasożytów, zaleca się stosowanie żelu w połączeniu z innymi produktami, takimi jak Happs obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów czy aerozol Happs na pchły i kleszcze.

Szybko i skutecznie likwiduje pasożyty w miejscu ich bytowania, w otoczeniu zwierząt domowych i ludzi. Może być stosowany m.in. do mycia legowisk, bud, kojców, derek, itd. Preparat jest skuteczny już po 5 minutach od zastosowania, a jego przeciwpchelne działanie utrzymuje się aż do 2 tygodni od zabiegu.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Na zwilżone wcześniej letnią wodą miejsce nanieść niewielką ilość żelu i rozprowadzać aż do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć zabieg.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 163

Szerokość - 69

Głębokość - 33

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka plastikowa

Adres producenta

BROS Sp. z o.o. sp. k.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
tel. (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.happs.pl

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny i producent:
BROS Sp. z o.o. sp. k.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
tel. (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.happs.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki ostrożności:
Nie dopuścić do kontaktu kotów z preparatami i powierzchniami nim traktowanymi przez co najmniej 2 tygodnie od zabiegu. Podczas stosowania chronić oczy, uczy i pysk zwierzęcia przed dostaniem się preparatu.

Uwaga H319 Działa drażniąco na oczy. H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 Chronić przed dziećmi. P273 Unikać uwolnienia do środowiska. P305 + P351 + P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P391 Zebrać wyciek. P501 Zawartość / pojemnik usuwać na wysypisko lub do utylizacji zgodnie z miejscowymi przepisami. EUH208 Zawiera permetrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Nie dopuścić do kontaktu kotów z preparatem i powierzchniami nim traktowanymi przez co najmniej 2 tygodnie od zabiegu.

Substancja czynna: permetryna 0,2 g/100 g; butotlenek piperonylu 0,4 g/100 g; geraniol 0,005/100 g.
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 2516/05.

Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać etykietę.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7545/18.

Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza. W przypadku ewentualnej reakcji alergicznej skórę przemyć wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Inne skutki uboczne niż wymienione w klasyfikacji nie są znane.

Środki ostrożności: Nie stosować na skórę i sierść zwierząt.

Przechowywać z dala od żywności.

Adres kontaktowy

ul. Karpia 24
61-619 Poznań

Kontakt

BROS Sp. z o.o. sp. k.

Telefon kontaktowy

(61) 826 25 12

Email kontaktowy

biuro@bros.pl

Adres internetowy

www.happs.pl

Regulacje CLP

środowisko - Brak hasła ostrzegawczego

wykrzyknik - Brak hasła ostrzegawczegoSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.