Szampon Hilton rumiankowy dla psa

Udostępnij na Facebooku

Produkt przeznaczony do zwalczania pcheł, charakteryzuje się dobrą skutecznością unieszkodliwiania pcheł. Zadowalający efekt można uzyskać stosując czysty preparat jak również kolejne jego rozcieńczenia, co warunkuje przydatność w praktycznym użytkowaniu. Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami produkt wykazał skuteczność w zwalczaniu zarówno stadiów pasożytniczych pcheł (imagines) jak i ich larw.

Szampon Hilton rumiankowy dla psa
  • Szampon Hilton rumiankowy dla psa
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,200 litr

Kod kreskowy: 5902205096961

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Substancja czynna : 0,3 g geraniolu/100 g produktu.

Informacje dla alergików: pozostały tekst

Zawiera geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Przechowywanie

Przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach. Unikać bezpośredniego nasłonecznienia. Nie przechowywać razem z artykułami żywnościowymi i paszami dla zwierząt.

Przygotowanie i stosowanie

Szampon rozcieńczyć niewielką ilością wody,a następnie nanieść na mokrą sierść psa i rozmasować. Po 10 minutach dokładnie spłukać letnią wodą, chroniąc oczy i uszy psa. Dokładne rozprowadzenie preparatu, przy wskazanym czasie oraz przy użyciu wody powoduje 100% śmiertelność pcheł. Produkt może być również zastosowany na sierść kota.

Adres producenta

Centrum Badawczo-Wdrożeniowe Sofrem Sp. z o.o.
ul. Obroki 133
40-833 Katowice

Adres zwrotny

ZooFactory S.A.
ul. Powązkowska 44C
01-797 Warszawa

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę.
Pierwsza pomoc : W przypadkach wątpliwych skontaktować się z lekarzem. W kontakcie ze skórą - zanieczyszczone partie skóry zmyć dokładnie wodą z mydłem.
W kontakcie z oczami - wypłukać obficie dużą ilością wody (10-15 min). Chronić niepodrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe.
W przypadku spożycia - Nie wywoływać wymiotów. Wypłukać usta wodą, podać do picia wodę. Nigdy nie podawać niczego osobie nieprzytomnej. Wezwać lekarza, pokazać opakowanie lub etykietę. Narażenie drogą oddechową nie występuje. Jednak w przypadku złego samopoczucia wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, zapewnić ciepło i spokój.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.