Woda NATA Mineralna 1,5 L delikatnie gazowana

Udostępnij na Facebooku

.Woda mineralna nata aqua należy do najlepszych jakościowo wód w kraju. Jej źródło bije w samym sercu kaszub, w czystym ekologicznie kaszubskim parku krajobrazowym. Jest wydobywana ze studni głębinowych, położonych na terenie ekologicznie chronionego kaszubskiego parku krajobrazowego, z głębokości 156 metrów. podziemne źródła powstały w okresie plejstocenu, kiedy obszar dzisiejszej północnej polski pokrywał lodowiec. Trzykrotne nasunięcie lodowca na ten teren spowodowało powstanie bardzo korzystnego układu warstw ziemi, które doskonale zabezpieczają źródła przed wpływem środowiska zewnętrznego. woda pobierana z głębinowych pokładów jest zdrowa, zimna i krystalicznie czysta. umiejscowienie źródeł na terenie prawnie chronionego parku krajobrazowego jest ich niezwykle cennym atutem. naturalna woda mineralna nata aqua wyróżnia się pierwotną czystością, stałym naturalnym składem minerałów oraz zawartością mikroelementów w ilościach i wzajemnych proporcjach korzystnych dla zdrowia. Walory wody nata aqua są w 100 procentach dziełem natury. woda nata aqua posiada niską zawartość sodu oraz optymalną ilość minerałów – m.In. Wapnia, potasu i magnezu. Optymalne proporcje minerałów i niska zawartość sodu pozwala na spożywanie wody mineralnej nata przez wszystkich członków rodziny, tak zarówno niemowlęta, jak i osoby starsze, w dowolnych ilościach. firma lonza-nata, producent wody mineralnej nata aqua, pracuje zgodnie z europejskim systemem haccp, gwarantującym produkcję bezpiecznej żywności oraz z europejskim systemem iso 22000:2005. Woda mineralna nata aqua badana jest w systemie ciągłym przez wyspecjalizowane laboratorium analityczne. Okresowo woda nata badana jest także przez niezależne instytucje - nie tylko krajowe, ale i zagraniczne. Niezwykle surowy system zabezpieczeń w całym cyklu produkcyjnym jest dodatkowym gwarantem jakości.

Woda NATA Mineralna 1,5 L delikatnie gazowana
  • Woda NATA Mineralna 1,5 L delikatnie gazowana
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,500 litr

Kod kreskowy: 5900292515013

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kod CN

2201 10 19

Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w

Polska

Okres przydatności do spożycia

12 mies.

Opis marketingowy

.Woda mineralna nata aqua należy do najlepszych jakościowo wód w kraju. Jej źródło bije w samym sercu kaszub, w czystym ekologicznie kaszubskim parku krajobrazowym. Jest wydobywana ze studni głębinowych, położonych na terenie ekologicznie chronionego kaszubskiego parku krajobrazowego, z głębokości 156 metrów.
podziemne źródła powstały w okresie plejstocenu, kiedy obszar dzisiejszej północnej polski pokrywał lodowiec. Trzykrotne nasunięcie lodowca na ten teren spowodowało powstanie bardzo korzystnego układu warstw ziemi, które doskonale zabezpieczają źródła przed wpływem środowiska zewnętrznego.
woda pobierana z głębinowych pokładów jest zdrowa, zimna i krystalicznie czysta.
umiejscowienie źródeł na terenie prawnie chronionego parku krajobrazowego jest ich niezwykle cennym atutem.
naturalna woda mineralna nata aqua wyróżnia się pierwotną czystością, stałym naturalnym składem minerałów oraz zawartością mikroelementów w ilościach i wzajemnych proporcjach korzystnych dla zdrowia. Walory wody nata aqua są w 100 procentach dziełem natury.
woda nata aqua posiada niską zawartość sodu oraz optymalną ilość minerałów – m.In. Wapnia, potasu i magnezu. Optymalne proporcje minerałów i niska zawartość sodu pozwala na spożywanie wody mineralnej nata przez wszystkich członków rodziny, tak zarówno niemowlęta, jak i osoby starsze, w dowolnych ilościach.

firma lonza-nata, producent wody mineralnej nata aqua, pracuje zgodnie z europejskim systemem haccp, gwarantującym produkcję bezpiecznej żywności oraz z europejskim systemem iso 22000:2005. Woda mineralna nata aqua badana jest w systemie ciągłym przez wyspecjalizowane laboratorium analityczne. Okresowo woda nata badana jest także przez niezależne instytucje - nie tylko krajowe, ale i zagraniczne. Niezwykle surowy system zabezpieczeń w całym cyklu produkcyjnym jest dodatkowym gwarantem jakości.

Oświadczenie

Produkt nie posiada poniższych certyfikatów

Oświadczenie o poprawności danych

oświadczam, że ustawa nie wymaga dla tego produktu wprowadzania poniższych danych

Pojemność

1,5 l (dm³)

Potwierdzenie wprowadzenia ostrzeżeń

produkt nie wymaga ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa

Rodzaj

Lekko gazowana

Skład dodatkowy

CO2

Sposób przechowywania

przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Stawka VAT

23%

Temperatura przechowywania min - max

1 - 22 °C

Typ

Mineralna

Typ chemiczny

Inna

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze
Zawartość tłuszczów (ogólnie) w zadeklarowanej jednostce (g)0 g

Produkty podobne:

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.