Fasolka Adzuki Bio Planet

Udostępnij na Facebooku

Ekologiczna fasolka adzuki jest jedną z najpopularniejszych roślin strączkowych w Azji. Uprawiana jest głównie w Chinach i Korei, gdzie kultywuje się adzuki już od 2000 lat. Z uwagi na jaj delikatną łupinkę i delikatny, zwracający uwagę słodki smak jest prawdziwym i wspaniałym delikatesem nadającym sie jako dodatek do ryżu i innych potraw zbożowych. Fasolkę adzuki polecamy do zup, sufletów i potraw jednogarnkowych.

Fasolka Adzuki Bio Planet
  • Fasolka Adzuki Bio Planet
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,400 kg

Kod kreskowy: 5907814660602

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Fasolka adzuki* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny).

Marka

Bio Planet

Opis produktu

Ekologiczna fasolka adzuki jest jedną z najpopularniejszych i najstarszych roślin strączkowych w Azji. Charakteryzuje się słodko - orzechowym smakiem. Polecamy jako dodatek do ryżu i innych potraw zbożowych oraz do past, pasztetów, zup i potraw jednogarnkowych.

Informacje dla alergików: pozostały tekst

Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: uprzednio namoczoną kilka godzin i przepłukaną fasolę należy gotować do miękkości w świeżej, nieosolonej wodzie ok. 60 min. Można dodać glony kombu (ułatwiają trawienie). Fasolę solimy dopiero pod koniec gotowania, ewentualnie można dodać sos sojowy.

Adres producenta

Bio Planet S.A.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno
tel. (+48) 22 725-76-94
fax (+48) 22 725-68-06
mail: info@bioplanet.pl

Adres zwrotny

Bio Planet S.A.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno
tel. (+48) 22 725-76-94
fax (+48) 22 725-68-06
mail: info@bioplanet.pl

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.