Groch zielony Bio Planet

Udostępnij na Facebooku

Ekologiczny groch zielony to jedna z najpopularniejszych roślin strączkowych. Polecamy jako dodatek do dań obiadowych (wraz z marchewką) lub do zup. Sposób przygotowania: groszek zielony należy przepłukać w zimnej wodzie, a następnie zalać wrzątkiem. Moczyć min. 4-5 h. Następnie gotować godzinę w świeżej, nieosolonej wodzie. Groszek solimy dopiero pod koniec gotowania.

Groch zielony Bio Planet
  • Groch zielony Bio Planet
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,400 kg
Kod kreskowy: 5907814660909

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

Bio Planet

Składniki

Groch zielony cały* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Adres zwrotny

Bio Planet S.A.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno
tel. (+48) 22 725-76-94
fax (+48) 22 725-68-06
mail: info@bioplanet.pl

Opis produktu

Ekologiczny groch zielony to jedna z najpopularniejszych roślin strączkowych. Świetnie nadaje się do przyrządzenia wszelkiego rodzaju past i pasztetów, także w połączeniu z warzywami i zbożami oraz jako dodatek do dań obiadowych czy zup.

Adres producenta

Bio Planet S.A.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno
tel. (+48) 22 725-76-94
fax (+48) 22 725-68-06
mail: info@bioplanet.pl

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Uprzednio namoczony kilka godzin i przepłukany groch gotować do miękkości w świeżej, nieosolonej wodzie ok. 60 min. Można dodać glony kombu (ułatwiają trawienie). Groch solimy dopiero pod koniec gotowania, ewentualnie można dodać sos sojowy.

Informacje dla alergików: pozostały tekst

Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.