Herbata ecoblik ziołowa eksp.detox eko

Udostępnij na Facebooku

Herbatka ekologiczna *DETOX to kompozycja z serii "dla aktywnych". Ta linia produktowa została przygotowana dla ludzi aktywnych fizycznie, lecz nie tylko. Silne i jędrne ciało to nieunikniony efekt aktywnego trybu życia. Aby go osiągnąć, wystarczy pamiętać jedynie o kilku elementach. Poza utrzymaniem aktywności fizycznej, należy zdrowo się odżywiać. W herbatce ekologicznej *DETOX nie znajdziesz żadnych sztucznych dodatków, aromatów i barwników. Dlaczego DETOX jest tak istotny? Organizm magazynuje toksyny w komórkach tłuszczowych. Podczas podejmowanej aktywności fizycznej i stopniowej utraty tkanki tłuszczowej – na rzecz pięknie wyrzeźbionych mięśni – toksyny skumulowane w komórkach tłuszczowych ponownie wracają do układu krążenia. Ten proces może niekiedy powodować pogorszenie się samopoczucia, zmęczenie, a w skrajnych przypadkach nawet osłabienie, zawroty i bóle głowy oraz mdłości - są to objawy zatrucia. Aby w tym czasie wspomóc organizm, należy – poprzez przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów – na bieżąco usuwać krążące po organizmie toksyny. Doskonałym rozwiązaniem są herbatki ziołowe.

Herbata ecoblik ziołowa eksp.detox eko
  • Herbata ecoblik ziołowa eksp.detox eko
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,040 kg

Kod kreskowy: 5902020901860

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

*ziele uczepu, *lebiodka, *ziele rzepiku, *kwiat bzu czarnego, *ziele jasnoty w różnych proporcjach (*składniki ekologiczne).

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Przygotowanie i stosowanie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 1-2 saszetki. 1 saszetkę (2g) zalać gorącą wodą, odczekać pięć minut.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Adres producenta

MedicaLine Konrad Malitka
Ostrówiec 150
05-480 Karczew

Adres zwrotny

MedicaLine Konrad Malitka
Ostrówiec 150
05-480 Karczew

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze1 porcja (1 saszetka)2 porcje (2 saszetki)
Składniki:
Uczep ziele EKO0,45 g0,9 g
Lebiodka EKO0,45 g0,9 g
Rzepik ziele EKO0,45 g0,9 g
Czarny bez kwiat EKO0,45 g0,9 g
Jasnota kwiat EKO0,2 g0,4 g
Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.