MORWA BIAŁA 70 G LF

Udostępnij na Facebooku

Morwa biała to niewielkie drzewa liściaste, które od wieków uprawiane są w Chinach. Susz z liści drzewa białej morwy jest wykorzystywany do parzenia naparu, który jest polecany szczególnie diabetykom. Napar z morwy białej ma delikatny i słodkawy aromat. Właściwości morwy białej wpływają pozytywnie na funkcjonowanie organizmu. W jaki sposób można stosować ziele z morwy białej? susz z morwy białej stosuje się jako odżywczy napar; zaleca się napar z ziela morwy pić codziennie; można także na bazie herbatki ziołowej z morwy białej przygotować koktajl czy lemoniadę. W jaki sposób przygotować napar z morwy białej? 1 łyżeczkę ziela morwy białej zalać 150 ml wrzącą wodą i parzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Zaleca się pić 2 razy dziennie po 1 filiżance naparu z morwy przed posiłkiem.

MORWA BIAŁA 70 G LF
  • MORWA BIAŁA 70 G LF
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,070 kg

Kod kreskowy: 5902340970812

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Instrukcje dotyczące przygotowania

W jaki sposób przygotować napar z morwy białej? 1 łyżeczkę ziela morwy białej zalać 150 ml wrzącą wodą i parzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Zaleca się pić 2 razy dziennie po 1 filiżance naparu z morwy przed posiłkiem.

Kraj pochodzenia głównego składnika

Polska

Opis marketingowy

Morwa biała to niewielkie drzewa liściaste, które od wieków uprawiane są w Chinach. Susz z liści drzewa białej morwy jest wykorzystywany do parzenia naparu, który jest polecany szczególnie diabetykom. Napar z morwy białej ma delikatny i słodkawy aromat. Właściwości morwy białej wpływają pozytywnie na funkcjonowanie organizmu.

W jaki sposób można stosować ziele z morwy białej?

susz z morwy białej stosuje się jako odżywczy napar;
zaleca się napar z ziela morwy pić codziennie;
można także na bazie herbatki ziołowej z morwy białej przygotować koktajl czy lemoniadę.

W jaki sposób przygotować napar z morwy białej? 1 łyżeczkę ziela morwy białej zalać 150 ml wrzącą wodą i parzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Zaleca się pić 2 razy dziennie po 1 filiżance naparu z morwy przed posiłkiem.

Składniki

100% liści morwy białej (Morus alba)

Sposób przechowywania

przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

Temperatura przechowywania min - max

powyżej 2 °C

Nazwa producenta

Look Food S. A.

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.