Orzechy nerkowca Bio Planet

Udostępnij na Facebooku

Orzechy nerkowca charakteryzują się delikatnym, lekko słodkim smakiem. Uważane są za najsmaczniejsze orzechy świata i dlatego jada się je przeważnie bez żadnego przetwarzania. Orzechy nerkowca dodaje się również do ciast i deserów oraz do dekorowania i wzbogacania smaku sałatek. Świetnie komponują się również z wieloma potrawami dalekowschodnimi.

Orzechy nerkowca Bio Planet
  • Orzechy nerkowca Bio Planet
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,100 kg

Kod kreskowy: 5907814661500

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Składniki: orzechy nerkowca* 100%
(*certyfikowany składnik ekologiczny)

Marka

BIO PLANET

Opis produktu

Ekologiczne orzechy nerkowca charakteryzują się delikatnym, lekko słodkim smakiem, uważanym za najsubtelniejszy wśród orzechów. Stanowią pożywną przekąskę, a także ciekawy dodatek do duszonych lub pieczonych warzyw, ciast, deserów i sałatek. Świetnie komponują się również z wieloma potrawami dalekowschodnimi.

Informacje dla alergików: pozostały tekst

Produkt zawiera alergen: orzechy. Może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą)

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Kraj

Kraj pochodzenia - Wietnam

Adres producenta

Bio Planet Sp. z o.o.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno

Adres zwrotny

Bio Planet Sp. z o.o.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.