Platki jeczmienne Bio

Udostępnij na Facebooku

Płatki produkowane z ziaren jęczmienia; spożywanie płatków polecane jest zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom, gdyż mają właściwości przeciwnowotworowe oraz antywirusowe. Zawierają błonnik, fosfor, wapń, żelazo, potas, magnez i witaminy z grupy B. Płatki jęczmienne to znany dodatek do potraw i deserów. Wykorzystuje się je do produkcji kleików, musli, ciast, pieczywa oraz zup. Doskonale smakują też z jogurtem, mlekiem czy owocami.

Platki jeczmienne Bio
  • Platki jeczmienne Bio
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,300 kg
Kod kreskowy: 5906185010436

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj pochodzenia - Niemcy

Składniki

jęczmień z kontrolowanych upraw ekologicznych 100%

Adres producenta

Vita Natura Roman Skrzypczak
ul. Akacjowa 29
62-023 Gądki

Adres zwrotny

Vita Natura Roman Skrzypczak
ul. Akacjowa 29
62-023 Gądki

Informacje dla alergików: pozostały tekst

Zawiera jęczmień, gluten. Może zawierać pszenicę, soję, seler, sezam, migdały i orzechy ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie produktów zawierających w.w. alergeny.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.