Lazur Skalmierzycki plastry 100 g

Udostępnij na Facebooku

Ser pleśniowy Lazur Skalmierzycki wytwarzany jest według oryginalnej receptury, łączącej technologie produkcji serów pleśniowych Lazur oraz serów żółtych. Wyróżnia się doskonałą równowagą smaków słodkiej śmietanki, orzechów włoskich i błękitnej pleśni oraz sprężystym, zwartym miąższu o jasnożółtej barwie. Nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów, a szlachetna pleśń sprawia, że ma wyższe wartości odżywcze niż sery żółte. Skalmierzycki sprawdza się jako samodzielna przekąska, składnik kanapek i sałat lub dań na gorąco – łatwo się rozpuszcza i idealnie ciągnie.

Lazur Skalmierzycki plastry 100 g
  • Lazur Skalmierzycki plastry 100 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,100 kg

Kod kreskowy: 5907070005124

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj pochodzenia głównego składnika

Polska

Opis marketingowy

Ser pleśniowy
Lazur Skalmierzycki wytwarzany jest według oryginalnej receptury, łączącej technologie produkcji serów pleśniowych Lazur oraz serów żółtych. Wyróżnia się doskonałą równowagą smaków słodkiej śmietanki, orzechów włoskich i błękitnej pleśni oraz sprężystym, zwartym miąższu o jasnożółtej barwie. Nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów, a szlachetna pleśń sprawia, że ma wyższe wartości odżywcze niż sery żółte.
Skalmierzycki sprawdza się jako samodzielna przekąska, składnik kanapek i sałat lub dań na gorąco – łatwo się rozpuszcza i idealnie ciągnie.

Składniki

mleko pełne pasteryzowane, sól, stabilizator, chlorek wapnia, bakterie fermentacji mlekowej, barwnik karoteny, kultury bakterii Bifidobacterium BB12, Lactobacillus acidophilus LA5, szlachetna pleśń Penicillium roqueforti

Sposób przechowywania

przechowywać w warunkach chłodniczych

Temperatura przechowywania min - max

1 - 6 °C

Nazwa producenta

Lazur- Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze
Zawartość soli1,5 g
Zawartość białek21 g
Cukry0 g
Zawartość węglowodanów1,8 g
Kwasy tłuszczowe nasycone22 g
Zawartość tłuszczów (ogólnie)32 g
Wartość energetyczna kJ1527 kJ
Wartość energetyczna kcal379 kcal
Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.