Ser cheddar irlandzki mild/200g

Udostępnij na Facebooku

Ser cheddar irlandzki mild jest to ser twardy, jeden z najbardziej znanych i najczęściej kupowanych serów na świecie. Jego początki sięgają XII w. Niestety nazwa Cheddara nie jest chroniona i często duże mleczarnie produkują ser bez charakterystycznego smaku pod tą właśnie nazwą. Ten produkt jest w 100% oryginalny i produkowany jest w Irlandii. Ser z naszej oferty dojrzewa ok. 16 miesięcy, dzięki czemu jest aromatyczny, lekko piekący w język, z orzechowym posmakiem. Miąższ ma jędrny, lekko rozpuszczający sie na języku. Pozostawia przyjemny lekko pikantny posmak. Całe bogactwo jego smaku odkryjemy degustując go w postaci niewielkich kosteczek lub plastrów.

Ser cheddar irlandzki mild/200g
  • Ser cheddar irlandzki mild/200g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,200 kg
Kod kreskowy: 5906874244012

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

" Dairygold "

Składniki

Mleko krowie pasteryzowane,
Podpuszczka,
Sól,
kultury bakterii.

Opis produktu

Jest to ser twardy, jeden z najbardziej znanych i najczęściej kupowanych serów na świecie Ten produkt jest w 100% oryginalny i produkowany jest w Irlandii. Ser z naszej oferty dojrzewa ok. 7 miesięcy, dzięki czemu jest aromatyczny, lekko piekący w język, z orzechowym posmakiem.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 2'C do 8'C.

Adres producenta

Dairygold Ltd. Cork- Irlandia

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.